Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Zámočník/ zvárač/ montážnik

A3M Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Cífer
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
04/2023
1 600 EUR/mesiacmzda závisí od odbornosti a skúseností-viac na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a zodpovedných ľudí v oblasti strojárstva so zameraním na montážne práce, zámočníctvo a zváranie-CO2 + elektróda
Obsluha VZV a montážnych plošín výhodou.
Možnosť práce aj v zahraničí.
Bližšie informácie poskytneme záujemcom pri osobnom pohovore.
TPP alebo živnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárenského a automobilového priemyslu
Návrh, výroba a montáž jednoúčelových zariadení, dopravníkových a potrubných systémov
Výroba dielov z plastu/polyuretánu

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1123793  Dátum zverejnenia: 20.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac