Predavačka

Sport Vision Slovakia

Miesto práce
Laugaricio, Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
770 - 870 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Aktívna a profesionálna starostlivosť o zákazníka
• Práca s pokladničným systémom
• Zákaznícky servis – prijímanie reklamácií, sťažností atď.
• Príjem a dopĺňanie tovaru
• Pracovná doba: krátky/dlhýtýždeň

• Stabilné a perspektívne zamestnanie v rámci expandujúcej spoločnosti
• Veľmi dobré platové ohodnotenie
• Možnosť profesného rastu v rámci spoločnosti
• Priateľské pracovné prostredie
• Zamestnanecké zľavy a ďalšie benefity

prepokladom pre účasť na výberovom konaní je zaslanie svoho životopisu na [email protected]
tel.kontakt na vedúceho predajňe : +421 32/6421017

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

• SŠ alebo stredné odborné vzdelanie
• Prax na podobnej pozícii výhodou
• Pozitívny prístup k zákazníkovi, profesionálne vystupovanie
• Veľmi dobré komunikačné schopnosti
• Spoľahlivosť a zodpovednosť

Sme spoločnosť obchodujúca so značkovým športovým sortimentom, ako v Českej Republike tak na Slovensku. V roku 2022 českú spoločnosť A3 Sport kúpila spoločnosť Sport Vision Group, ktorá je jedným z lídrov v odbore športového sortimentu. Sport Vision Group pôsobí v 12 krajinách – Rumunsko, Bulharsko, Grécko, Slovinsko, Chorvátsko, Bosna A Hercegovina, Srbsko, Čierna Hora, Severná Macedónia, Albánsko, Česko a Slovensko s viac ako 600 predajňami v celom regióne a viac ako 5000 zamestnancami s centrálou v Belehrade v Srbsku. Sme strategickým partnerom s poprednými športovými značkami ako sú Nike, Adidas, North Face, Asics, Columbia, Salomon, Under Armour a ďalšími. Sme tiež kľúčovým partnerom pre viac ako 50 športových značiek. Poslaním spoločnosti je byť maloobchodným lídrom, ktorý vždy inšpiruje a je aktívne prepojený so svojimi spotrebiteľmi, klientami a partnermi prostredníctvom jedinečnej maloobchodnej skúsenosti a produktovému designu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3027961  Dátum zverejnenia: 10.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 770 EUR/mesiac