Senior account manažér - inteligentné platobné riešenia

A3 Soft s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
2 000 EUR/mesiacprovízny systém - odmeny a bonusy závislé od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho obchodného tímu hľadáme posilu - Senior account manažéra, ktorý má preukázateľné skúsenosti s nadväzovaním obchodných vzťahov s kľúčovými klientmi a reprezentáciou firmy na profesionálnej úrovni.

Hlavné zodpovednosti:
- nadväzovanie a udržiavanie obchodných vzťahov s kľúčovými klientmi
- aktívne vyhľadávanie nových príležitostí u súčasných a potenciálnych klientov
- analýza potrieb klienta, tvorba obchodnej ponuky a stratégie
- plnenie obchodných plánov
- spolupráca s ostatnými oddeleniami

flexibilný pracovný čas
motivačný provízny program
služobné auto a telefón
istota a zázemie stabilnej práce a spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Account manager

Počet rokov praxe

5

zodpovednosť
komunikatívnosť
dôslednosť

A3 Soft je dynamickou a rastúcou IT firmou, ktorá prináša inteligentné riešenia platobných terminálov a pokladničných systémov už takmer 20 rokov. S využitím moderných technológií a inovatívnych riešení sme poprednou slovenskou firmou vo svojom obore. Našimi klientmi sú firmy obchodného charakteru, pre ktoré je dodávka našich riešení kľúčová. Sme viac ako 70-členný tím - obchod, marketing, administratíva, naviac s vlastným tímom programátorov a servisných technikov. Patríme k jedným z najväčších dodávateľov platobných a pokladničných riešení na Slovensku, Českej republike a v ďalších krajinách EU. Naše riešenia pomáhajú Vášmu biznisu rásť s ľahkosťou a bez obáv.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3937631  Dátum zverejnenia: 14.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac