Android programátor

A3 Soft s.r.o.

Miesto práce
Púchov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac€1500-€3000 podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme: perspektívneho a cieľavedomého človeka pre pozíciu Android programátora, s orientáciou na výsledok.
Náplň práce: Programovanie mobilnej aplikácie pre android OS podľa zadania.
Ponúkame motivujúce platové ohodnotenie, príjemné pracovné prostredie.
Miesto výkonu práce: Na centrále firmy v Púchove, alebo na pobočke v Zlíne.

možnosť kariérneho rastu
práca v mladom kolektíve
možnosť rôznych sociálnych benefitov
pružný pracovný čas
HomeOffice
práca s modernými technológiami

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Programátor, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s programovaním android aplikácii
- skúsenosti s verzovacím systémom GIT
- pozícia je vhodná pre študenta/absolventa, ale podmienkou sú skúsenosti s programovaním android aplikácii
- základy JavaScript, PHP, HTML5 výhodou
- zodpovednosť
- tímová práca
- flexibilita
- samostatnosť

A3 Soft je dynamickou a rastúcou IT firmou, ktorá prináša inteligentné riešenia platobných terminálov a pokladničných systémov už takmer 20 rokov. S využitím moderných technológií a inovatívnych riešení sme poprednou slovenskou firmou vo svojom obore. Našimi klientmi sú firmy obchodného charakteru, pre ktoré je dodávka našich riešení kľúčová. Sme viac ako 70-členný tím - obchod, marketing, administratíva, naviac s vlastným tímom programátorov a servisných technikov. Patríme k jedným z najväčších dodávateľov platobných a pokladničných riešení na Slovensku, Českej republike a v ďalších krajinách EU. Naše riešenia pomáhajú Vášmu biznisu rásť s ľahkosťou a bez obáv.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3168309  Dátum zverejnenia: 10.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac