Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Elektrikár

A+Z Rišňovský, Halász s.r.o.

Miesto práce
Veľké Úľany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
máj 2024
Mzdové podmienky (brutto)
9 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkon činností súvisiacich s bežnou, preventívnou údržbou zariadení, generálnou opravou strojov a zariadení a činnosti v zmysle pokynov nadriadeného
- obsluha plynovej kotolne ( zaškolenie zabezpečí zamestnávateľ) a úpravovne vody
- spúšťanie a odstavovanie pastérov
- spúšťanie a odstavovanie kompresorov na tlakový vzduch
- kontrola a nastavovanie automatických zariadení a liniek
- zaškoľovanie obslužného personálu na výrobných linkách a zariadeniach
- evidovanie technických dát o priebehu a výsledkoch práce
- vykonávanie pochôdzkových kontrol strojov a zariadení
- spolupráca pri definovaní pracovných postupov opráv jednotlivých výrobných liniek a zariadení a pri špecifikovaní náhradných dielov
- lokalizácia a diagnostika porúch na výrobných linkách a strojných zariadeniach

práca v stabilnej spoločnosti
- zdarma pracovné odevy a obuv a ich čistenie letná/zimná verzia
- pravidelné lekárske prehliadky hradené zamestnávateľom
- školenia na odborné spôsobilosti hradené zamestnávateľom
- koncoročné odmeny

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- platné elektrotechnické osvedčenie min. § 21 /508/2009/
- základy merania a regulácie
- logické myslenie
- technická zručnosť
- schopnosť pracovať na 3 zmeny
- spoľahlivosť
- samostatnosť ako aj tímová spolupráca
ID: 4669668  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.