Obchodný zástupca / Obchodný cestujúci - vhodné pre kandidáta z okresu Skalica, Senica - práca vyžaduje cestovanie

A-Z AUTO Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacfixný plat + provízia z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívny predaj a ponuka tovaru našej spoločnosti, prezentácia portfólia,
- realizovanie osobných stretnutí,
- práca v teréne - stredné a východné Slovensko
- realizovanie objednávok,
- poskytovanie komplexného servisu služieb spojený s predajom produktov,
- získavanie nových zákazníkov na trhu, vytváranie partnerskej siete,
- monitoring / sledovanie trhu, konkurencie,
- aktívna komunikácia so zákazníkmi.

služobné auto, telefón, tablet

Súčasťou práce je každodenné cestovanie v rámci SR, zázemie je na pobočke v Holíči.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorý spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca, predajca

Baví ťa práca v teréne? Si flexibilný, cieľavedomý, iniciatívny, komunikatívny? Tak si ten pravý pre túto prácu a poď pracovať k nám.

Naša firma je viac ako 20 rokov na trhu a zaoberá sa predajom autodoplnkov - gumenné rohože, textilné autokoberce, autopoťahy, autolekárničky, vaničky do kufra, autotašky povinnej výbavy, hasiace prístroje a iné autodoplnky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4785852  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac