Vodič plachtovej dodávky

A. T. Transport s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Veľký Krtíš, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkam prácu vodiča plachtovej dodávky. Práca je na pracovnú zmluvu základ + diety. Jazdí sa na týždňovky pondelok-piatok.
Jazdíme celú EU . Nástup IHNEĎ .
Priemerný zárobok 1000-1200€ v čistom. Najazdených cca 16000km za mesiac.

Poprosím len serióznych záujemcov.
Poprosím životopisy posielajte s očakávaným mesačným platom!

Informácie o výberovom konaní

Je potrebný maďarský jazyk.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax min.1 rok nutna !

A.T.Transport s.r.o. je logistická spoločnosť, ktorá si počas pôsobenia na domácom a medzinárodnom dopravnom trhu vybudovala stabilnú sieť partnerských firiem, špedícií, dopravných spoločností a svoju činnosť neustále rozširuje.

Adresa spoločnosti

A.T.Transport s.r.o.
Nový rad 145
929 01 Veľké Dvorníky
ID: 3357452   Dátum zverejnenia: 10.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou