Nosič/balič/vodič

A.T. Service s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 50 EUR/hod.50 - 60€/deň - Bratislava 75€ /deň - Viedeň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hej ty. Áno, ty. Zdvihni tie tvoje kútiky úst pretože možno prave pre Teba máme ten správny job. Vieš sa dohovoriť po anglicky a si manualne zručný? Budeme radi ak máš vodičák, ale nie je to našou podmienkou. Okrem budovania svalovej hmoty spoznáš aj nové miesta . Nezabudni mrknúť aj na naše platobné podmienky.
Tak ťa čakáme
Tím Tzt international sťahovanie

Jedná sa o kumulovanú funkciu
Šofér - teamleader
- zodpovednosť za dodržanie časových rámcov príchodu a odchodu
sťahovania,
- vedenie dodávky do 3,5t,
- aktívne zapájanie počas celého procesu.
- administratíva spojená s prepravou a sťahovaním.

Balič
- príprava vybavenia interiérov pre sťahovanie,
- dôkladné zabalenie,
- zodpovednosť za bezpečnú prípravu vybavenia pre transport.

Nosič
- zodpovedný článok tímu,
- prenesienie nábytkov, vybavenia od klienta do dodávky a miesta
určenia,

Ubytovanie nezabezpečujeme!

- dobrý a veselý tím,
- zahraničné cesty, zabezpečené prípadné ubytovanie a diety,
- teambuildingy, športové aktivity,
- finančné odmeny za dobre vykonanú prácu,
- možnosť použitia firemnej dodávky na súkromné účely.

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme veľmi pekne za Váš záujem o naše pracovné pozície.
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Náš tím privíta komunikatívnych kolegov, plných energie a chuti s
nami pracovať.
Nehľadáme ľudí, ktorí majú vyslovene skúsenosti so sťahovaním,
ale ľudí, ktorí radi pracujú mauálne a hľadajú dobrý kolektív.
Výhody
Šofér - ak má C vodičák, ale nie je podmienka,
Anglický jazyk - aspoň jeden zamestnanec v tíme

Profesionálne sťahovanie
Sme kolektív mladých, pozitívne naladených ľudí, veríme, že s úsmevom ide všetko ľahšie.
Sme firma, ktorá si zakladá na profesionálnom prístupe. Venujeme sa vnútroštátnemu a medzinárodnému sťahovaniu, uskladneniu, preprave a vypratávaniu.
Naši pracovníci sú zaškolení v školiacom centre. Prezentácia a školenie je vstupný krok do nášho tímu( v prípade že už ste sťahovali tento krok nie je nutný) kedy sa dozviete viac o našej práci a v praktickej časti si vyskúšate ako to prebieha. Následne sa spoločne rozhodneme či v spolupráci budeme pokracovať. Čím je pracovník slušnejší, pracovitejší, a má nejake zameranie napríklad montážne práce, tým viacej zarába

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4344264  Dátum zverejnenia: 1.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 50 EUR/hod.