Montáž a servis automatických dverí a brán

A.T.S. - Automatik - Tür - Systeme Nitra, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko, Slovenská republika (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900,-, trinásty plat vo výške platu, výkonové odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž a servis automatických dverí, garážových a priemyselných brán.

Informácie o výberovom konaní

Prosíme, aby sa hlásili uchádzači z Nitry a okolia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik

Vodičský preukaz

B

samostatnosť pri riešení úloh

Spoločnosť A.T.S.-Automatik-Tür-Systeme Nitra, .s.r.o. sa od roku 1993 zaoberá výrobou, montážou a servisom automatických dverí, hliníkových okien, dverí, fasád, presklení a zimných záhrad, celosklenených stien a dverí, garážových a priemyselných brán, rýchlobežných rolovacích brán, termozávesov, kyvných dverí presklených prístreškov a markíz.

Dvorčianska 72
94905 Nitra

Kontakt

ID: 3574062   Dátum zverejnenia: 9.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   € 900,-, trinásty plat vo výške platu, výkonové odmeny