Servisný pracovník/ Servisná pracovníčka - 4€/hod.

A SERVIS LIPKA, s.r.o. - odštepný závod, organizačná zložka

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
4 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vysokotlakové čistenie fasád
- odstraňovanie graffitov a iného znečistenia z rôznych povrchov
- nanášanie ochranných náterov
- umývanie výkladov v obchodných centrách a kamenných obchodoch
- čistenie priestorov po stavebnej činnosti
- strojové čistenie kobercov, podláh
- osobná komunikácia so zákazníkmi
- vykonávanie obhliadok
- administratíva spojená s výkazmi práce
- služobné cesty v rámci východného Slovenska (nepresahujúce 1 deň)

- práca je vhodná pre mužov ale aj pre ženy
- vhodné ako doplnok k TPP alebo brigáda popri štúdiu

Ponúkame:
- samostatnú aj teamovú prácu na HPP ale aj ako doplnkovú brigádu
- mladý a príjemný kolektív
- pracovné oblečenie (od hlavy po päty)
- náhrada cestovných nákladov na pracovné cesty
- poskytujeme potrebné náradie
- zaučenie na jednotlivé činnosti

Pohovory sa uskutočnia v pobočke našej spoločnosti na Mäsiarskej 50, Košice

!Úspešných môže byť viacero uchádzačov!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.3.2018 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- vodičský preukaz skupiny B (vlastné auto výhodou)
- dynamický a samostatný prístup so zameraním na individuálnu činnosť
- organizačné a komunikačné schopnosti
- čistý register trestov (nie je potrebné predkladať na pohovore)
- športová orientovanosť uchádzačov,
- dobrý zdravotný stav
- vek min. 18 rokov
- dlhodobý horizont spolupráce – min. 2 roky a viac

Naša spoločnosť A SERVIS LIPKA s.r.o. pôsobí na Slovensku už 15 rokov a počas tejto doby sme nazbierali veľa skúseností, ktoré sme využili pri práci aj na rakúskom a nemeckom trhu. Svojím špičkovým strojovým a zabezpečovacím vybavením, vlastnými odbornými pracovníkmi, flexibilným využívaním najnovších a najúčinnejších technológií a v neposlednom rade používaním iba značkových kvalitných čistiacich a ošetrujúcich prostriedkov sa táto firma radí na samý vrchol upratovacích služieb.

Vzhľadom na široký záber našich činností rozširujeme náš pracovný team o ďalšieho šikovného člena, preto neváhajte a zašlite nám svoj životopis.

Podrobnejšie informácie o nás nájdete na našej stránke www.a-servislipka.sk.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Mäsiarska 50
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Milan Štrbík
E-mail: poslať životopis
ID: 1262896   Dátum zverejnenia: 13.2.2018