Mechanik v pneuservise, Automechanik

A.R.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
15.1.2024
1 200 - 1 600 EUR/mesiacnástupný plat podľa predchádzajúcich skúseností, súčasťou platu sú mesačné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Bratislave hľadáme kolegu na pozíciu Mechanika v pneuservise do osobného servisu.
Predchádzajúce skúsenosti nie sú podmienkou.

Samozrejmosťou je kvalitné pracovné oblečenie, skvelé technické vybavenie a príjemné čisté prostredie.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce:
- Sezónne prezúvanie osobných vozidiel a dodávok, uskladnenie pneumatík
- 70% Vašej práce bude tvoriť pneuservis, zvyšných 30% rýchloservis, bez zásahu do motora, spojok a rozvodov
- geometria
- plnenie a čistenie klimatizácie
- servisné prehliadky vozidiel
- výmena olejov, filtrov, bŕzd, podvozkových častí vozidla
- opravy čelného skla
- opravy pneumatík

Čo Vám na oplátku môžeme ponúknuť:
- stabilného zamestnávateľa s 30 ročnou tradíciou na Slovensku
- fixnú mzdu (nástupný plat je závislý na predchádzajúcich skúsenostiach)
- ročný bonus/prémie
- profesijný rast
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu formou certifikovaných školení
- pracovné oblečenie a pomôcky sú samozrejmosťou
- príspevok na dôchodkové sporenie
- príspevok na rekreáciu po splnení podmienok, ktoré vyžaduje zákon
- zamestnanecké zľavy na servisné práce

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť
Spoľahlivosť a pracovitosť
Čistý register trestov
Vyučený v odbore

Obchodno-výrobná spoločnosť A.R.S., ktorá je súčasťou AKH group, pôsobí na trhu od roku 1992. Ponúkame kompletné služby osobného a nákladného pneuservisu, nákladného mobilného pneuservisu, ako aj rýchloservisné služby pre osobné a úžitkové vozidlá. Ponuka servisných služieb, predaj pneumatík a ND.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4419729  Dátum zverejnenia: 5.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac