Automechanik, mechanik v pneuservise

A.R.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v pneuservise, rýchloservise. Pneuservis osobných a nákladných vozidiel, rýchloservis osobných vozidiel.

Práca v stabilnej firme, ktorá je lídrom na slovenskom trhu, mladý kolektív. Odborné školenia interné/externé, firemná podpora.

Vaše žiadosti a životopisy posielajte mailom na adresu: mseman@ke.arspneu.sk. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní a pozývaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 40 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v obore vítaná.

Obchodno-výrobná spoločnosť A.R.S., ktorá je súčasťou koncernu BRIDGESTONE, celosvetového lídra vo svojom obore, pôsobí na trhu od roku 1992. Ponúkame motoristom kompletné služby osobného a nákladného pneuservisu, ako aj rýchloservisné služby pre osobné a úžitkové vozidlá. Ponuka servisných služieb, predaj pneumatík a ND.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Priemyselná 2
040 01 KOŠICE

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrej Bálint
Tel.: +421911556635
E-mail: poslať životopis
ID: 3266371   Dátum zverejnenia: 16.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000