Logo A R A V E R a. s.

Servisný poradca - autorizovaný servis VW, AUDI, SEAT, CUPRA

A R A V E R a. s.

Miesto práce
Výpalisko, Nové Zámky
Termín nástupu
ASAP
1 800 - 2 300 EUR/mesiaczákladná mzda + zaujímavá mesačná odmena za výkon + kvartálne odmeny za dosiahnuté výsledky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie požiadaviek od zákazníkov, objednávanie a plánovanie opráv na termíny v servise
- poradenstvo zákazníkom pri požiadavkách na údržbu vozidla, predaja náhradných dielov a príslušenstva
- sledovanie vyťaženosti kapacít servisu, plánovanie a zodpovednosť za vyťaženie dielne v súčinnosti s vedúcim dielne
- príjem vozidiel, vysvetlenie a argumentácia, vytvorenie ponuky doporučených opráv a jej zobchodovanie
- príprava dokumentácie pre servis a dielňu, vytvorenie tabuliek údržby pre vozidlá, sledovanie dodržiavanie dohodnutých termínov a časov opráv na dielni
- zabezpečenie mobility zákazníkov, odovzdávanie a preberanie náhradných / prenajímaných vozidiel
- riešenie reklamácií s dôrazom na spokojnosť zákazníkov so službami servisu
- vysvetlenie vykonaných opráv na vozidle, vyúčtovanie a fakturácia
- starostlivosť o zákazníkov v priestoroch klientskej zóny

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s piatimi prevádzkami
- pitný režim (voda, čaj, káva)
- firemné akcie, vianočný večierok, teambuilding aktivity
- zamestnanecké zľavy na služby a náhradné diely
- odmena za odpracované roky
- rekreačný poukaz

Ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodnú reagovať a pošlú svoj životopis, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.
Svoje CV a súhlas so spracúvaním osobných údajov posielajte na mailovú adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- komunikatívnosť
- sebavedomé, ale slušné správanie
- orientácia na zákazníka
- schopnosť plánovať, organizovať a riadiť pracovné procesy

Autorizovaný servis a predaj vozidiel značiek ŠKODA, AUDI, VW, SEAT a CUPRA s prevádzkami v Trenčíne, Opatovej, Piešťanoch, Nitre a v Nových Zámkoch. Spoločnosť pôsobí úspešne na trhu už viac ako 30 rokov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4835359  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac