Logo A R A V E R a. s.

Asistent marketingového oddelenia

A R A V E R a. s.

Miesto práce
Trencin, Gen. M. R. Štefánika, Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 400 EUR/mesiaczákladná mzda 1000 EUR + osobné ohodnotenie do 350 EUR mesačne + mimoriadne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Administratívna a technická podpora marketingového a predajného oddelenia (support k interným systémom CRM a webových stránok)
- Správa sociálnych sietí - plánovanie príspevkov a tvorba reklamných kampaní na Facebook a Instagram
- Spracovávanie vybraných ukazovateľov a prehľadov spojených s činnosťou marketingového oddelenia
- Vedenie evidencie marketingových aktivít
- Spolupráca pri organizovaní marketingových eventov a teambuildingov

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti
- atraktívna oblasť predaja nových vozidiel
- priestor pre kreativitu zamestnanca
- stravovacia karta
- pitný režim (káva, čaj)
- možnosť pracovať aj na skrátený úväzok

Žiadosti spolu so štrukturovaným životopisom a súhlasom so spracovaním Vašich osobných údajov zasielajte na [email protected]. Z časových dôvodov sa ozveme len kandidátom vybraným do osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Samostatnosť, kreativita, pracovitosť, systematickosť
- Práca s grafickým programom a skúsenosti so správou sociálnych sietí výhodou
- Skúsenosti s google ads vítané
- VP sk. B - aktívny vodič

Autorizovaný servis a predaj vozidiel značiek ŠKODA, AUDI, VW, SEAT a CUPRA s prevádzkami v Trenčíne, Opatovej, Piešťanoch, Nitre a v Nových Zámkoch. Spoločnosť pôsobí úspešne na trhu už viac ako 30 rokov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4822142  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac