Projektant pozemných stavieb

A-projekt

Miesto práce
Ružomberok
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 1 200 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stavebný inžinier schopný riešiť projekty pre stavebné povolenie a realizáciu stavby. Práca na všetkých stupňoch projektovej dokumentácie, kontrola a koordinácia príslušných činností so stavebnými profesiami.

- práca v mladom kolektíve
- príjemné pracovné prostredie
- finančné ohodnotenie zodpovedajúce schopnostiam a výkonu
- možnosť profesného rastu a rozvoja

Žiadame zaslať životopis + referencie a ukážku doterajších prác. Oslovení budú iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, Architektúra

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Autodesk Revit Architecture - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Schopnosť samostatne pracovať na projektoch, komunikácia s klientom, schopnosť a talent navrhovať.

Architektonický ateliér A-projekt je ateliér s dlhoročným pôsobením a bohatými skúsenosťami v oblasti stavebníctva a architektúry. Hlavnou náplňou nášho ateliéru je projektovanie objektov pozemných stavieb. Ponúkame komplexné zastrešenie projektov od prvých škíc cez vypracovanie dokumentácie na územné rozhodnutie, projekty na stavebné povolenie až po realizačné projekty.

www.aprojektrk.sk
ID: 3490681  Dátum zverejnenia: 20.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 200 eur