Samostatný smenový čašník/čka - Premium**** business hotel Bratislava

A Premium Services s.r.o.

Miesto práce
Priekopy, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 000 EUR/mesiac€900 -€1 000 brutto (podľa skúseností) + ročná odmena + nadčasy + vernostné príplatky + príplatok za sviatok a víkend + bohatý sociálny program

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatne vykonáva prípravu stredísk a profesionálnu obsluhu hostí podľa denného rozvrhu a dispozícií resp. schválených manuálov
- zodpovedá a vykonáva odbornú obsluhu hostí hotela pri ala Carte a počas iných gastronomických a konferenčných akcií na hoteli
- pracuje sa dlhý / krátky týžden, 12-hodinové smeny

- 1 x ročne 4-dňový pobyt s polpenziou pre 2 osoby + deti (v partnerských hoteloch relax / wellness)
- zamestnanecké ubytovanie
- kolektívne športové aktivity počas roka
- odmeny pri životných jubileách
- lístky do divadla grátis
- využitie relaxačného centra (suchá sauna, parná sauna, vírivka, oddychová miestnosť)
- vianočný večierok, organizované výlety
- zvýhodnené stravovanie
- požičiavanie služobného vozidla na súkromné účely

Výberové konanie sa bude konať priamo na Premium**** business hotel bratislava. Vybraným uchádzačom bude zaslaná pozvánka na základe vyhodnotenia zaslaných životopisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

zodpovednosť, čistota, pedantnosť, komunikatívnosť, pozitívny prístup k práci, príjemné vystupovanie, zvládanie stresových situácií, čistotnosť, práca koníčkom

Sme rodinná spoločnosť prevádzkujúca už viac ako 12 rokov malý business hotel s rodinnou atmosférou - Premium**** business hotel bratislava v mestskej časti Ružinov. Sme prvý Feng Shui hotel v Bratislave. Zameriavame sa na kvalitné služby v komornom prostredí a "myslíme zeleno", lebo máme radi našu planétu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3696398  Dátum zverejnenia: 18.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 000 EUR/mesiac€900 -€1 000 brutto (podľa skúseností) + ročná odmena + nadčasy + vernostné príplatky + príplatok za sviatok a víkend + bohatý sociálny program