Chyžná / upratovačka - Premium**** business hotel bratislava

A Premium Services s.r.o.

Miesto práce
Priekopy 20, Bratislava
Termín nástupu
ihned
800 EUR/mesiac€800 brutto + ročná odmena + nadčasy + vernostné príplatky + príplatok za sviatok a víkend

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletné upratovanie a príprava izieb pre hostí: vysávanie, utieranie prachu, vynášanie odpadkov, výmena posteľnej bielizne, umývanie okien, vysávanie chodieb
- upratovanie verejných priestorov hotela: WC, podlahy, recepcia, konferečné priestory, exteriér hotela

zamestnanecké ubytovanie, 1 x ročne 4-dňový pobyt s polpenziou pre 2 osoby + deti (v partnerských hoteloch relax / wellness), využitie relaxačného centra (suchá sauna, parná sauna, vírivka, oddychová miestnosť), zvýhodnené stravovanie, kolektívne športové aktivity počas roka, odmeny pri životných jubileách, požičiavanie služobného vozidla na súkromné účely, lístky do divadla grátis

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, čistota, pedantnosť, komunikatívnosť, pozitívny prístup k práci, príjemné vystupovanie, zvládanie stresových situácií, čistotnosť, práca koníčkom

Sme rodinná spoločnosť prevádzkujúca už viac ako 12 rokov malý business hotel s rodinnou atmosférou - Premium**** business hotel bratislava v mestskej časti Ružinov. Sme prvý Feng Shui hotel v Bratislave. Zameriavame sa na kvalitné služby v komornom prostredí a "myslíme zeleno", lebo máme radi našu planétu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3670435  Dátum zverejnenia: 19.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac€800 brutto + ročná odmena + nadčasy + vernostné príplatky + príplatok za sviatok a víkend