Architekt / Projektant

A-MONT GmbH, organizačná zložka

Miesto práce
Saleziánska 21, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme stavebná spoločnosť špecializujúca sa na výstavbu nízkoenergetických rodinných domov. Do nášho tímu hľadáme šikovného architekta (projektanta), ktorého hlavnou náplňou práce bude:

- spracovanie architektonickej štúdie stavieb rodinných domov
- komunikácia s klientom, odborné poradenstvo
- vypracovanie projektovej dokumentácie k stavbe rodinných domov
- vedenie obchodných a technických rokovaní s klientom a dodávateľom
- sledovanie nových trendov v oblasti nízkoenergetickej a pasívnej výstavby rodinných domov
- implementácia noviniek a inovácií do portfólia spoločnosti
- dohľad nad výstavbou rodinných domov

- zázemie a podpora neustále napredujúcej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- príležitosť pre osobný a kariérny rast
- prácu na zaujímavých projektoch, žiadny stereotyp
- priestor pre realizáciu vlastných nápadov a inovácií

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila a spĺňate naše požiadavky, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis (fotografia vítaná), motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov.

Zároveň sa radi pozrieme na ukážky Vašej doterajšej práce.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, za porozumenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- aktívny prístup k práci
- kreatívne a inovatívne myslenie,
- dôslednosť, precíznosť a flexibilita
- asertivita, samostatnosť, rozhodnosť, spoľahlivosť a zodpovedný prístup
- ochota vzdelávať sa a zdokonaľovať

Už od roku 2004 ponúkame svoje profesionálne služby v rámci stavebného a realitného trhu. V dôsledku neustáleho napredovania sme dospeli do štádia, kedy dokážeme našim klientom v otázke bývania poskytnúť komplexné a nadštandardné služby, a to všetko pod jednou strechou. Sme dynamicky sa rozvíjajúci tím, ktorý preferuje kvalitu pred kvantitou a ktorého cieľom je vždy v prvom rade spokojnosť našich zákazníkov. Všetky nami dodávané výrobky sú vyrobené z certifikovaných materiálov od popredných európskych dodávateľov, pričom naše výrobky pochádzajú z našej produkcie. Viac o produktoch spoločnosti sa dozviete na internetovej stránke www.a-mont.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3170204  Dátum zverejnenia: 25.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou