Koordinátor podujatí

A-medi management, s.r.o.

Miesto práce
Stromová 13, Bratislava
Termín nástupu
02.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizácia konferencií, seminárov a iných podujatí v medicínskej oblasti
- organizačné a personálne zabezpečenie a príprava podujatí
- telefonická a mailová komunikácia spojená s organizáciou podujatí a vzdelávacích akcií a s inými marketingovými aktivitami
- osobná účasť na podujatiach vrámci celého slovenska
- aktívna komunikácia s klientami, dodávateľmi a sponzormi
- aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových partnerov

Žiadosti, Motivačné listy a Životopisy doplnené fotografiou zasielajte na uvedenú emailovú adresu. Vybraní uchádzači/ - ky budú telefonicky pozvaní na osobný pohovor.

Zaslaním životopisu dávam súhlas spoločnosti A-medi management, s.r.o., na spracovanie mojich osobných údajov, uvedených v tomto formulári v zmysle Zák. č. 122/2013 o ochrane osobných údajov v znení zákona č. 84/2014 Z. z o ochrane osobných údajov. Súhlas možno kedykoľvek odvolať písomnou formou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2017 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Komunikačné a organizačné schopnosti
• Analytické myslenie
• Proaktívny, precízny a inovatívny prístup
• Flexibilita - práce nadčas, cez víkend
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni podmienkou
• Aktívny vodič - podmienkou

Hlavným predmetom činnosti spoločnosti A-medi management je vzdelávanie lekárov. Pripravujeme odborné publikácie, vydávame odborné periodiká, ponúkame prípravu kongresov, konferencií a seminárov, či prípravu AD testov s ohodnotením kreditmi systému CME. Digitálnu
kampaň a elektronické vzdelávanie dokážeme pre klientov zabezpečiť v súčinnosti s partnerskými spoločnosťami.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Stromová 13
83101 Bratislava

Kontakt

ID: 3242175   Dátum zverejnenia: 14.11.2017