Reagujte bez životopisu

Farmaceutický laborant

A&M Pharm s.r.o.

Miesto práce
Lekáreň Sv. Michala, Hviezdoslavova, Námestovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 200 EUR/mesiacpodľa praxe a pracovných skúseností , plus navyše odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej lekárne Sv. Michala v Námestove príjmeme šikovného farmaceutického laboranta.

- vydávanie voľno predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
-poskytovanie odborného poradenstva pacientom o dodržiavaní správneho liečebného režimu a o prevencii ochorení
-vykonávanie odborných činností pri príjme, kontrole a uchovávaní liečiv
-úzka spolupráca s farmaceutom pri výdaji liekov a možnosť podieľať sa na spracovaní dokladov
-poskytovanie konzultácií ohľadom diabetu, vysokého krvného tlaku a aktívne meranie hladín glukózy a cholesterolu vrátane interpretácie nameraných hodnôt v rámci odborných kampaní realizovaných niekoľkokrát počas roka
-sledovanie dodržiavania zásad správnej lekárenskej praxe

- uhradíme za vás poplatok do stavovskej komory vo výške 100% z daného poplatku
- moderné pracovné prostredie s otvorenou a neformálnou firemnou atmosférou
- stabilná práca pre napredujúcu a inovatívnu lekáreň
- nadštandartné finančné ohodnotenie
- firemné akcie
- lekárenské oblečenie a obuv
- zamestnanecké zľavy na nákup tovaru
- finančný príspevok pri významných životných udalostiach
- coffee days, fresh days

Vážime si Váš záujem o prácu v našej lekárni. Každá Vaša žiadosť o zamestnanie bude starostlivo posúdená.
Reagujte kliknutím nižšie na: "Poslať životopis".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stredná zdravotnícka škola - odbor: Farmaceutický laborant

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem o odborné vzdelávanie, otvorenosť novým vedomostiam
- dobré komunikačné zručnosti a proaktívny prístup k pacientovi
-zdieľanie spoločných hodnôt a ochota spolupracovať s ostatnými členmi tímu
-zodpovedný prístup k práci a dodržiavanie stanovených pravidiel
-inovatívne myslenie, flexibilita, ľudskosť a empatia
-zameranie na cieľ a dosahovanie spoločných výsledkov

Poslaním lekárne je zabezpečiť kvalitnú lekárenskú starostlivosť a odbornú i poradenskú činnosť.
Ponúkame široké spektrum liekov viazaných na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok, doplnkov výživy a liečebnej dermokozmetiky.
Naša lekáreň Sv. Michala je súčasťou zoskupenia nezávislých lekární PARTNER.
www.lekarensvmichal.sk
www.partner.sk
ID: 4119845  Dátum zverejnenia: 20.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac