Reagujte bez životopisu

Farmaceut, 1500 EUR Nástupný plat, vhodné aj pre absolventov

A&M Pharm s.r.o.

Miesto práce
Lekáreň Sv. Michal, Hviezdoslavova, Námestovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacmožnosť ďalších bonusov a príplatkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ČO VÁS ČAKÁ vo vašej rodinnej lekárni Sv. Michala?

-expedovanie liekov na lekársky predpis, expedovanie voľno- predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne v súlade s platnou legislatívou
- poskytovanie odborných informácií ohľadom liekov, zdravotníckych pomôcok dietetických potravín a doplnkového sortimentu lekárne
-poskytovanie odborného poradenstva pacientom o dodržiavaní správneho liečebného režimu a o prevencii ochorení
-náplň práce ďalej predstavuje štandardné pracovné činnosti, ktoré sú súčasťou zodpovedností farmaceuta pri vykonávaní a poskytovaní lekárenskej starostlivosti.

- v prípade vzdialenejšieho dochádzania do zamestnania poskytujeme príspevok na dopravu
-možnosti kariérneho postupu a osobného rozvoja v lekárni
-uhradíme za vás poplatok do stavovskej komory vo výške 100% z daného poplatku
-moderné pracovné prostredie s príjemnou a priateľskou atmosférou,
-stabilná prácu pre lídra na trhu – Lekáreň Sv. Michala je súčasťou nezávislých lekárni PARTNER
-istotu finančného zázemia vďaka spravodlivému odmeňovaniu a zaujímavému finančnému ohodnoteniu
-vzdelávanie aj mimo kreditového systému
- kongresy, semináre, teambuildingy
-Coffee days, Fresh Days

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala. Reagujte kliknutím nižšie na: "Poslať spoločnosti životopis".

Vážime si Váš záujem o prácu v našej rodinnej lekárni. Každá Vaša žiadosť o zamestnanie bude starostlivo posúdená.

Ďakujeme a tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Počet rokov praxe

0

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujem o pacienta a jeho zdravie
Schopnosť poskytovať kvalitné odborné poradenstvo
Príjemné vystupovanie
Spoľahlivosť a pracovitosť

„Skvelí lekárnici tvoria skvelú lekáreň“

Poslaním lekárne je zabezpečiť kvalitnú lekárenskú starostlivosť a odbornú i poradenskú činnosť.
Sme súčasťou silného zoskupenia, lídra na trhu nezávislých lekární PARTNER.
Ponúkame široké spektrum liekov viazaných na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok, doplnkov výživy a liečebnej dermokozmetiky.

Adresa spoločnosti

Lekáreň Sv. Michala
Hviezdoslavova 45/24
02901 Námestovo
ID: 4012392  Dátum zverejnenia: 16.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac