Grafik / Tlačiar

A&M Partners, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
700 EUR/mesiacPlatové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore a budú sa odvíjať od pracovných skúseností!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kozmetická spoločnosť s európskou distribúciou značky TRUSCADA hľadá do svojho tímu Grafika / Tlačiara.
Hlavnou náplňou práce:
- tlačenie a úprava etikiet .
- tlačenie a úprava letákov.
- dizajn produktov - spolupráca pri dizajne produktov
- tlačenie produktových manuálov
- vytváranie banerov a letákov
- vytváranie a realizácia katalógov
- nažehľovania etikiet

Práca v mladom kolektíve .Práca pre rýchlo rastúcu spoločnosť v celej EU. . Množstvo zamestnaneckých zliav na luxusnú kozmetiku. Celo firemné dovolenky počas sviatkov a v lete. Možnosť kariérneho rastu a cestovania za zákazníkmi po EU.

Spoločnosť je výrobcom kozmetickej a wellness značky TRUSCADA . TRUSCADA pôsobí v SK, CZ, HU, IT, FR, RU .... kde si značka získala popredné miesto.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Adobe Illustrator - Základy
Adobe Photoshop - Pokročilý
CorelDRAW - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kreatívnych trendových ľudí, ktorý sa chcú pracovať v rýchlo rastúcej firme. ktorej značka TRUSCADA patrí k obľúbeným nie len na Slovensku, ale aj v EU. Úspešný kandidát sa bude aktívne podieľať aj na marketingu sociálnych sietí, produktovom marketingu....

Medzinárodná značka TRUSCADA má vysoký rating nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí. Sme líder v oblasti predaja kozmetických výrobkov pre profesionálov oceňovaná medzinárodnou verejnosťou. Značka sa stala lídrom v nielen na Slovensku, ale i v mnohých krajinách. Našimi klientmi sú krajiny ako Taliansko, Švajčiarsko, Maďarsko, Chorvátsko, Poľsko, Grécko, Rumunsko, Rakúsko, Luxembursko, Anglicko, Severné Írsko.
Spoločnosť je zameraná na výrobu, distribúciu a predaj kozmetických výrobkov pre profesionálov na Slovensku a v zahraničí.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2112968  Dátum zverejnenia: 20.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac