Értékesítő, vevői kapcsolattartó német vagy angol nyelvismerettel

A.M.P.E.R.E. Deutschland GmbH

A munkavégzés helye
HU-8300 Tapolca, Magyarország

A.M.P.E.R.E. Deutschland GmbH Magyarországi Kereskedelmi Képviselete, HU-8300 Tapolca (www.ampere.com)
Az A.M.P.E.R.E cégcsoport piacvezető Európában a galvántechnikai alapanyagok gyártása és forgalmazása terén. Magyarországi csapatunk erősítéséhez keresünk értékesítő munkatársat cseh / szlovák nyelvismerettel:

Feladatok:
■ Vevői kapcsolattartás a CSEH és SZLOVÁK partnerekkel telefonon, e-mailben
■ Árkalkuláció és árajánlatok készítése, piackutatás, új partnerek megnyerése
■ Területi képviselők támogatása
■ Szoros együttműködés a német anyacéggel logisztikai, marketing és pénzügyi tekintetben

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk
■ Főállású munkaviszony, hosszútávú együttműködés
■ Kiemelt bérezés (nem jutalékalapú)
■ Fiatalos, rugalmas csapat

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezésed fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címen várjuk:
[email protected]

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Szlovák nyelv - Mesterfok (C2) vagy Cseh nyelv - Mesterfok (C2) vagy Angol nyelv - Középszint (B2) vagy Német nyelv - Középszint (B2)

Elvárások
■ Cseh / Szlovák nyelv anyanyelvi szintű ismerete
■ Aktív német vagy angol nyelvismeret
■ Kiemelkedő kummunikációs- és tárgyalókészség
■ Eredményorientált, vevőközpontú gondolkodásmód

Az A.M.P.E.R.E cégcsoport piacvezető Európában a galvántechnikai alapanyagok gyártása és forgalmazása terén.
ID: 2743841  Dátum zverejnenia: 30.9.2016