Miešač odtieňov náterových hmôt – skladník

a.l.k. export-import trade spol. s r.o.

Miesto práce
Slovenská Ľupča 1057, Slovenská Ľupča
Termín nástupu
1.4.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predstavte si pracovné miesto, kde každý deň prichádzate do kontaktu s najmodernejšími technológiami v oblasti náterových hmôt na drevo. Kde vaša práca má priamy vplyv na kvalitu a estetiku produktov, ktoré nájdu svoje miesto v domovoch a kanceláriách. Kde ste súčasťou tímu, ktorý už viac ako tri dekády formuje trh s náterovými hmotami a pomáha chrániť a zveľaďovať drevo ako jeden z najvzácnejších materiálov. Naša spoločnosť zastupuje významného nadnárodného výrobcu profesionálnych náterových hmôt na drevo Renner Italia SpA, a v spolupráci s nemeckým partnerom PNtech a švajčiarskou spoločnosťou Diotrol, sa špecializujeme na výrobu a distribúciu olejov a voskov na drevo. Naše produkty, ktoré dodávame nielen veľkým priemyselným výrobcom nábytku, ale aj konečným spotrebiteľom, prispievajú k ochrane a kráse drevených predmetov, domov, chát a zrubov nielen na Slovensku. Hľadáme nového kolegu do nášho tímu, ktorý sa bude podieľať na miešaní moridiel, lakov, farieb a olejov v našom laboratóriu. Táto práca nie je len o dodržiavaní presných receptúr. Je to o vytváraní harmónie medzi farbami a povrchmi, ktoré obohatia interiéry a exteriéry mnohých domovov. Okrem práce v laboratóriu bude vašou úlohou aj práca v sklade, kde budete pripravovať materiály na základe konkrétnych požiadaviek našich zákazníkov.

Vašou náplňou práce bude:

  • ​Miešanie odtieňov moridiel, farieb a olejov pomocou presných váh a automatických počítačom riadených dávkovačov pigmentov
  • Kontrola kvality odtieňov pomocou spektrofotometra
  • Príprava materiálov na základe objednávok od zákazníkov
  • Práca v sklade s VZV
  • Príprava zásielok na expedíciu

Čo požadujeme:

  • Záujem o prácu s najnovšími technológiami v oblasti povrchových úprav dreva
  • Vek do 40 rokov a úplné stredoškolské vzdelanie s maturitou, ideálne technického smeru
  • Znalosti MS Outlook a Excel, ako aj základný prehľad o fungovaní informačných systémov skladového hospodárstva
  • Cit pre poriadok a zmysel pre detail
  • Uvítame záujemcov ktorí majú prax s prácou s náterovými hmotami, resp. s prácou v sklade a so skladovým hospodárstvom

Práca v stabilnej spoločnosti s pokrokovým prostredím, kde sa neustále snažíme o inovácie. Vážime si každého člena nášho tímu a ponúkame preto flexibilný bonusový systém založený na výsledkoch, možnosti kariérneho rastu a dôkladné zaškolenie.
Finančný príspevok na stravovanie.

Táto príležitosť je ideálna pre tých, ktorí hľadajú nielen prácu, ale aj miesto, kde môžu reálne aplikovať svoje vedomosti a zručnosti, a zároveň sa neustále rozvíjať a učiť nové veci.

Miesto výkonu práce je v sídle spoločnosti v priemyselnej zóne v Slovenskej Ľupči
Pracovná doba: Pondelok až piatok od 7:30 do 16:00.

Ak máte záujem sa stať členom nášho inovatívneho tímu, zašlite nám váš životopis a motivačný list na email: [email protected] . Nechajte nás spoznať váš príbeh a zistime spolu, ako môžete prispieť k našej spoločnej budúcnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • Komunikatívnosť
  • Zodpovednosť
  • Cit pre detail
  • Zmysel pre poriadok

a.l.k. export-import trade s.r.o. je obchodná spoločnosť založená v roku 1992, zameraná na výrobu a distribúciu profesionálnych náterových hmôt na drevo.
Venujeme sa dodávkam materiálov na profesionálnu povrchovú úpravu dreva, dodávame:
• moridlá, farby, laky, oleje a vosky
• technológie na aplikáciu
• nástroje na povrchovú úpravu dreva

Hlavný sortiment tvoria náterové hmoty RENNER ITALIA a oleje a vosky DIOTROL a PNTECH.
Materiály nájdu uplatnenie pri povrchovej úprave nábytku, dverí, okien, zrubových stavieb, chát, ale taktiež terasových dosiek, altánkov a záhradného nábytku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4786305  Dátum zverejnenia: 17.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac