Finančný účtovník

A-KONTO, s.r.o.

Miesto práce
Pribinova 86, Hlohovec
Termín nástupu
01.11.2018
Mzdové podmienky (brutto)
650,- Eur hrubá mzda, 150,- Eur osobné ohodnotenie, prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kompletné spracovanie podvojného a jednoduchého účtovníctva v programoch firmy Kros - Omega, Alfa plus

Príjemné pracovné prostredie, ústretoví kolegovia, kľudná pracovná atmosféra, špičková technika a programové vybavenie, školenia podľa potreby

Prebehnú dve výberové kolá, spoločnosť kontaktujte mailom, prípadne telefonicky- kontakty na www.akonto.sk, životopis a motivačný list posielajte v slovenčine

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomika a účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Základy
OMEGA - Pokročilý
ALFA - Základy

Počet rokov praxe

5

Schopnosť učiť sa nové veci, ústretovosť, kolegiálnosť, tímová práca, precíznosť

Vedeniu účtovníctva a daňovému poradenstvu sa venujeme už 25 rokov, sme spoločnosť, ktorá vedie mzdovú a účtovnú agendu podnikateľským subjektom, zastupujeme spoločnosti pred úradmi
ID: 3512947  Dátum zverejnenia: 10.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650,- Eur hrubá mzda, 150,- Eur osobné ohodnotenie, prémie