Vodič cisterny nad 3,5t

A.I.I. Technické služby s. r. o.

Miesto práce
Bratislava V, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie vozidla nad 3,5 tony na území mesta Bratislava
- údržba cestných komunikácií a zelene - hľadáme vodičov na naše kropiace vozidlá (cisterny) na zavlažovanie zelene a polievanie ciest počas letných mesiacov
- potrebné platné vodičské oprávnenie skupiny C – práca vyžaduje aktívne šoférovanie v rámci celej Bratislavy

- motivujúce platové ohodnotenie
- finančné bonusy

Na túto pozíciu nie je potrebné zasielať životopis - v prípade záujmu nás kontaktujte počas pracovných dní v čase od 8:00 do 16:00 hod. na tel. čísle 0948916727.

Podrobnejšie informácie sa dozviete na osobnom stretnutí alebo na uvedenom telefónnom čísle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vodič

Vodičský preukaz

C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť, pracovitosť
- zodpovednosť, samostatnosť
- schopnosť orientovať sa v teréne

Hlavnou činnosťou spoločnosti je zimná a letná údržba komunikácii, údržba zelene, upratovacie a čistiace práce, zemné práce a búracie práce, odvoz odpadu. Od roku 1992 zabezpečujeme komplexné služby letnej a zimnej údržby komunikácii pre Hlavné mesto SR Bratislava. V súčasnosti sme jednou z najstabilnejších a najväčších firiem podnikajúcich v danej oblasti. Veľký dôraz kladieme na kvalitu, bezpečnosť práce a ohľaduplný prístup k životnému prostrediu v súlade s európskymi normami ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 a ISO 50001. Dosiahnuté pracovné výsledky počas existencie firmy a spokojnosť všetkých odberateľov dokazuje, že k zadaným prácam pristupujeme zodpovedne, kvalifikovanie a v neposlednom rade promptne.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbara Zichová
Tel.: +421948916727
E-mail: poslať životopis
ID: 4819613  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac