Arborista - stromolezec

A.I.I. Technické služby s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
1 000 EUR/mesiacUvedená mzda je minimálna na plný pracovný pomer a bude rozdelená na fixnú (700 €) a pohyblivú zložku (300 €). Celková výška mzdy bude závisieť od skúseností uchádzača a formy dohodnutej spolupráce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme arboristu-stromolezca s platným arboristickým certifikátom.

• práca v príjemnom pracovnom kolektíve v stabilnej spoločnosti
• možnosť odborného a osobnostného rastu
• možnosť dohody aj na iný ako plný pracovný pomer

Ďakujeme za prejavený záujem všetkým uchádzačom, avšak kontaktovať budeme iba vybraných.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Požadujeme platný arboristický certifikát - stromolezec.

Hlavnou činnosťou spoločnosti je zimná a letná údržba komunikácii, údržba zelene, upratovacie a čistiace práce, zemné práce a búracie práce, odvoz odpadu. Od roku 1992 zabezpečujeme komplexné služby letnej a zimnej údržby komunikácii pre Hlavné mesto SR Bratislava. V súčasnosti sme jednou z najstabilnejších a najväčších firiem podnikajúcich v danej oblasti. Veľký dôraz kladieme na kvalitu, bezpečnosť práce a ohľaduplný prístup k životnému prostrediu v súlade s európskymi normami ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 a ISO 50001. Dosiahnuté pracovné výsledky počas existencie firmy a spokojnosť všetkých odberateľov dokazuje, že k zadaným prácam pristupujeme zodpovedne, kvalifikovanie a v neposlednom rade promptne.
ID: 3982786  Dátum zverejnenia: 6.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac