Front office (recepčná)

A.I.I. Technické služby s. r. o.

Miesto práce
Petržalka
Termín nástupu
ineď
1 350 EUR/mesiacMzda bude rozdelená na fixnú zložku a variabilnú zložku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vybavovanie telefonickej a e-mailovej komunikácie s klientami a inštitúciami
• skenovanie, kopírovanie a archivácia dokumentov
• účasť na poradách vedenia spoločnosti
• každodenná práca v MS Office (Excel, Word, Outlook)
• zabezpečenie plynulého chodu recepcie
• ohlasovanie návštev
• administrácia pošty (preberanie, evidencia, triedenie)
• administratívna podpora jednotlivých oddelení
• podpis zmlúv s novými zamestnancami
• spracovanie dochádzky zamestnancov
• návštevy úradov – aktívny vodič

• práca v príjemnom pracovnom kolektíve v stabilnej spoločnosti
• odmeny 2x ročne
• možnosť odborného a osobnostného rastu
• služobný telefón aj na súkromné účely

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu. Všetkým ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a prajeme veľa šťastia.

Podrobnejšie informácie sa dozviete na uvedenom telefónnom čísle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Personalistika - Základy
Strojopis - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• schopnosť vykonávať zadané úlohy, samostatne, zodpovedne a dôsledne
• profesionálne a príjemné vystupovanie a komunikácia
• prax v oblasti personalistiky vítaná
• vodičský preukaz skupiny B podmienkou – práca vyžaduje šoférovanie v rámci Bratislavy

Hlavnou činnosťou spoločnosti je zimná a letná údržba komunikácii, údržba zelene, upratovacie a čistiace práce, zemné práce a búracie práce, odvoz odpadu. Od roku 1992 zabezpečujeme komplexné služby letnej a zimnej údržby komunikácii pre Hlavné mesto SR Bratislava. V súčasnosti sme jednou z najstabilnejších a najväčších firiem podnikajúcich v danej oblasti. Veľký dôraz kladieme na kvalitu, bezpečnosť práce a ohľaduplný prístup k životnému prostrediu v súlade s európskymi normami ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 a ISO 50001. Dosiahnuté pracovné výsledky počas existencie firmy a spokojnosť všetkých odberateľov dokazuje, že k zadaným prácam pristupujeme zodpovedne, kvalifikovanie a v neposlednom rade promptne.
ID: 3955555  Dátum zverejnenia: 24.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac