Správca vozového parku

A.I.I. Technické služby s. r. o.

Miesto práce
Panónska cesta, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacMzda bude rozdelená na fixnú (1400 € brutto) a variabilnú (600 € brutto) zložku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti hľadáme skúseného správcu vozového parku. Základnými povinnosťami uchádzača bude:
• zabezpečovanie bezproblémového chodu oddelenia autodopravy a správa autodielne (nákladné vozidlá so špeciálnymi nadstavbami a osobné vozidlá)
• koordinácia práce mechanikov, zaškoľovanie nových zamestnancov, vedenie dochádzky
• zabezpečovanie externých servisných služieb
• zabezpečovanie toku náhradných dielov, vybavovanie reklamácií
• kontrola dodaných servisných služieb, vybavovanie reklamácií
• správa autoparku
• objednávanie, kontrola a evidencia mýtnych jednotiek pre vozidlá
• kontrola a evidencia PHM
• kontrola a evidencia GPS jednotiek vo vozidlách
• riešenie poistných udalostí
• zabezpečenie pravidelných STK + EK
• správa tachografov
• zabezpečenie dozoru a prihlásenie vozidiel
• dohľad nad efektívnym využívaním techniky
• kontrola technického stavu, príprava a údržba techniky
• evidencia opráv
• komunikácia s vodičmi a dispečermi
• vypracovávanie denných, týždenných a mesačných reportov
• vypracovávanie výkazov stavu techniky

Pozícia je vhodná pre uchádzača, ktorý má skúsenosť so samostatným riadením oddelenia autodopravy a správy vozového parku, ovláda príslušné právne predpisy a povinnosti z nich vyplývajúce.

Vyžaduje sa, aby bol uchádzač po úvodnom zaškolení v oblasti pôsobenia spoločnosti schopný samostatne zabezpečovať fungovanie oddelenia autodopravy, vrátane zabezpečenia splnenia všetkých zákonných povinností spoločnosti.

• práca v príjemnom pracovnom kolektíve v stabilnej spoločnosti
• možnosť odborného a osobnostného rastu
• mobilný telefón

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu. Všetkým ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a prajeme veľa šťastia pri hľadaní práce.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• znalosť príslušnej legislatívy v oblasti dopravy
• práca s PC na používateľskej úrovni – MS Word, MS Excel, e-mail, web
• organizačné schopnosti
• schopnosť vykonávať zadané úlohy proaktívne, samostatne, zodpovedne a dôsledne
• flexibilita
• profesionálne a príjemné vystupovanie a komunikácia
• aktívny vodič

Hlavnou činnosťou spoločnosti je zimná a letná údržba komunikácii, údržba zelene, upratovacie a čistiace práce, zemné práce a búracie práce, odvoz odpadu. Od roku 1992 zabezpečujeme komplexné služby letnej a zimnej údržby komunikácii pre Hlavné mesto SR Bratislava. V súčasnosti sme jednou z najstabilnejších a najväčších firiem podnikajúcich v danej oblasti. Veľký dôraz kladieme na kvalitu, bezpečnosť práce a ohľaduplný prístup k životnému prostrediu v súlade s európskymi normami ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 a ISO 50001. Dosiahnuté pracovné výsledky počas existencie firmy a spokojnosť všetkých odberateľov dokazuje, že k zadaným prácam pristupujeme zodpovedne, kvalifikovanie a v neposlednom rade promptne.
ID: 3859048  Dátum zverejnenia: 3.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac