1 100 EUR

Hospodár

A.I.I. Technické služby s. r. o.

Miesto práce
Panónska cesta 34, Petržalka
Termín nástupu
IHNEĎ
Celková mzda (brutto)
1 100 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manuálna zručnosť (drobné opravy podľa potreby)
- starostlivosť o nehnuteľnosť
- skúsenosti s chovom hydiny, starostlivosť a údržba záhrady, poľovného revíru, opravy poľovných zariadení, prikrmovanie zveri
- vodičský preukaz "B"
- UBYTOVANIE ZDARMA v BA v areáli spoločnosti

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1100€

UBYTOVANIE ZDARMA v BA v areáli spoločnosti ,
práca v stabilnej spoločnosti

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Ďakujeme za porozumenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.7.2019 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

samostatnosť, znalosť a skúsenosti s chovom hydiny,
starostlivosť o záhradu, manuálna zručnosť, dôslednosť, zodpovednosť

Firma RAKI s.r.o. vznikla v roku 1991. Od 16.12.2015 naša spoločnosť zmenila názov na A.I.I. Technické služby s.r.o. Hlavnou činnosťou spoločnosti je zimná a letná údržba komunikácii, údržba zelene, upratovacie a čistiace práce, zemné práce a búracie práce, odvoz odpadu. Od roku 1992 zabezpečujeme komplexné služby letnej a zimnej údržby komunikácii pre Hlavné mesto SR Bratislava. V súčasnosti sme jednou z najstabilnejších a najväčších firiem podnikajúcich v danej oblasti. Veľký dôraz kladieme na kvalitu, bezpečnosť práce a ohľaduplný prístup k životnému prostrediu v súlade s európskymi normami ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001. Dosiahnuté pracovné výsledky počas existencie firmy a spokojnosť všetkých odberateľov dokazuje, že k zadaným prácam pristupujeme zodpovedne, kvalifikovanie a v neposlednom rade promptne.

Panónska 34
85101 Bratislava

Kontakt

ID: 3692024   Dátum zverejnenia: 12.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100€