1 400 - 1 600 EUR

Vedúci prevádzky

A.I.I. Technické služby s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
IHNEĎ
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu na pozíciu Vedúci prevádzky - v oblasti údržba ciest a komunikácií. VŠ vzdelanie ! Na starosti bude mať riadenie a plánovanie činností podľa operačného plánu, dodržiavanie termínov a prác v časovom rozvrhu , logické uvažovanie v krízových situáciách a orientácia v teréne, zostavovanie pracovných skupín podľa zaradenia, jednotlivých prác, dohliadanie a zodpovednosť za plynulý chod prevádzky, schopnosť sa samostatne rozhodovať v krízových situáciách, riadenie pracovníkov a zaraďovanie práce podľa potreby, zodpovednosť za plynulý chod práce a údržby komunikácií a zelene.

Ponúkame prácu na plný úväzok v stabilnej spoločnosti, osobné ohodnotenie,
13 plat , gastro lístky 3,60 €, školenia, osobnostný rozvoj.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Životopis posielajte na [email protected]
Ďakujeme za porozumenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2019 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Samostatnosť, schopnosť logického uvažovania, dôslednosť, orientácia v mapách a teréne, schopnosť viesť kolektív a zadávať úlohy.

Firma RAKI s.r.o. vznikla v roku 1991. Od 16.12.2015 naša spoločnosť zmenila názov na A.I.I. Technické služby s.r.o. Hlavnou činnosťou spoločnosti je zimná a letná údržba komunikácii, údržba zelene, upratovacie a čistiace práce, zemné práce a búracie práce, odvoz odpadu. Od roku 1992 zabezpečujeme komplexné služby letnej a zimnej údržby komunikácii pre Hlavné mesto SR Bratislava. V súčasnosti sme jednou z najstabilnejších a najväčších firiem podnikajúcich v danej oblasti. Veľký dôraz kladieme na kvalitu, bezpečnosť práce a ohľaduplný prístup k životnému prostrediu v súlade s európskymi normami ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001. Dosiahnuté pracovné výsledky počas existencie firmy a spokojnosť všetkých odberateľov dokazuje, že k zadaným prácam pristupujeme zodpovedne, kvalifikovanie a v neposlednom rade promptne.

Panónska 34
85101 Bratislava

Kontakt

ID: 3645692   Dátum zverejnenia: 16.4.2019