Projektový manažér

A.I.I. Technické služby s. r. o.

Miesto práce
Panónska cesta, Petržalka
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 770 EUR/mesiacMzda bude rozdelená na fixnú (1240 € brutto) a pohyblivú zložku (530 € brutto).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projektový manažér v oblasti údržby komunikácii verejných priestranstiev a zelene
Dodržiavanie termínov a prác v časovom rozsahu
Práca v teréne
Kompletne zastrešenie pridelených projektov od prvotnej dokumentácie po uzavretie projektu v súlade s platnou legislatívou
Výkon riadiacich a kontrolných činností v zmysle uzatvorených zmlúv
Aktívne riadenie a kontrolovanie výkonu prác subdodávateľov a podieľanie sa na tendrovaní vybraných dodávateľov služieb
Aktívne vyhľadávanie a navrhovanie riešení na zefektívnenie prevádzkových procesov
Komplexné zastrešenie a koordinácia prác na dispečingu

Možnosť osobného rozvoja
Práca na plný úväzok v stabilnej spoločnosti
Osobné ohodnotenie

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dôslednosť
Zameranie na dlhodobé vzťahy s klientmi a dodávateľmi
Logické a technické myslenie
Profesionálne vystupovanie a schopnosť dobre komunikovať s ľuďmi

Firma RAKI s.r.o. vznikla v roku 1991. Od 16.12.2015 naša spoločnosť zmenila názov na A.I.I. Technické služby s.r.o. Hlavnou činnosťou spoločnosti je zimná a letná údržba komunikácii, údržba zelene, upratovacie a čistiace práce, zemné práce a búracie práce, odvoz odpadu. Od roku 1992 zabezpečujeme komplexné služby letnej a zimnej údržby komunikácii pre Hlavné mesto SR Bratislava. V súčasnosti sme jednou z najstabilnejších a najväčších firiem podnikajúcich v danej oblasti. Veľký dôraz kladieme na kvalitu, bezpečnosť práce a ohľaduplný prístup k životnému prostrediu v súlade s európskymi normami ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001. Dosiahnuté pracovné výsledky počas existencie firmy a spokojnosť všetkých odberateľov dokazuje, že k zadaným prácam pristupujeme zodpovedne, kvalifikovanie a v neposlednom rade promptne.

Panónska cesta 34/B
851 04 Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Eva Jurišová
E-mail: poslať životopis
ID: 3637204  Dátum zverejnenia: 20.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 770 EUR/mesiac