Špecialista verejného obstarávania

A.I.I. Technické služby s. r. o.

Miesto práce
Panónska 34, Bratislava
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• denný monitoring Vestníka vedeného Úradom pre verejné obstarávanie
• monitoring internetových stránok jednotlivých verejných obstarávateľov
• príprava podkladov k ponukám vo verejnom obstarávaní v zmysle súťažných podkladov a zákona č. 343/2006 Z. z. o verejnom obstarávaní
• príprava podkladov k ponukám pre súkromný sektor
• príprava a pripomienkovanie zmlúv a iných právnych dokumentov
• administratívna koordinácie celého procesu verejného obstarávania dohliadať na kompletnosť dokladovej časti ako aj dodržiavanie termínov odovzdávania ponúk
• práca predpokladá úzku spoluprácu s ostatnými oddeleniami (cenová príprava, právne a ekonomické konzultácie a pod.)
• Súčasťou práce bude aj získavanie prehľadu v metodických usmerneniach a výkladových stanoviskách vydaných Úradom pre verejné obstarávanie.

práca v stabilnej spoločnosti
13. a 14. plat
profesionálny rast, rozvoj

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis posielajte na cankovova@aii.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax vo VO podmienka, samostatnosť, orientovať sa v danej problematike, precíznosť, dôslednosť, schopnosť rýchlo sa učiť.

Firma RAKI s.r.o. vznikla v roku 1991. Od 16.12.2015 naša spoločnosť zmenila názov na A.I.I. Technické služby s.r.o. Hlavnou činnosťou spoločnosti je zimná a letná údržba komunikácii, údržba zelene, upratovacie a čistiace práce, zemné práce a búracie práce, odvoz odpadu. Od roku 1992 zabezpečujeme komplexné služby letnej a zimnej údržby komunikácii pre Hlavné mesto SR Bratislava. V súčasnosti sme jednou z najstabilnejších a najväčších firiem podnikajúcich v danej oblasti. Veľký dôraz kladieme na kvalitu, bezpečnosť práce a ohľaduplný prístup k životnému prostrediu v súlade s európskymi normami ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001. Dosiahnuté pracovné výsledky počas existencie firmy a spokojnosť všetkých odberateľov dokazuje, že k zadaným prácam pristupujeme zodpovedne, kvalifikovanie a v neposlednom rade promptne.

Panónska cesta 34/B
85104 Bratislava
ID: 3335673   Dátum zverejnenia: 14.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou