Špecialista verejného obstarávania

A.I.I. Technické služby s. r. o.

Miesto práce
Panónska cesta 34, Petržalka
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• denný monitoring Vestníka vedeného Úradom pre verejné obstarávanie
• monitoring internetových stránok jednotlivých verejných obstarávateľov
• príprava podkladov k ponukám vo verejnom obstarávaní v zmysle súťažných podkladov a zákona č. 343/2006 Z. z. o verejnom obstarávaní
• príprava podkladov k ponukám pre súkromný sektor
• príprava a pripomienkovanie zmlúv a iných právnych dokumentov
• administratívna koordinácie celého procesu verejného obstarávania dohliadať na kompletnosť dokladovej časti ako aj dodržiavanie termínov odovzdávania ponúk
• práca predpokladá úzku spoluprácu s ostatnými oddeleniami (cenová príprava, právne a ekonomické konzultácie a pod.)
• Súčasťou práce bude aj získavanie prehľadu v metodických usmerneniach a výkladových stanoviskách vydaných Úradom pre verejné obstarávanie.
• Prax vo VO PODMIENKA

práca v stabilnej spoločnosti
13. a 14. plat
profesionálny rast, rozvoj

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax vo VO podmienka!
- samostatnosť, orientovať sa v danej problematike, precíznosť, dôslednosť, schopnosť rýchlo sa učiť.

Hlavnou činnosťou spoločnosti je zimná a letná údržba komunikácii, údržba zelene, upratovacie a čistiace práce, zemné práce a búracie práce, odvoz odpadu. Od roku 1992 zabezpečujeme komplexné služby letnej a zimnej údržby komunikácii pre Hlavné mesto SR Bratislava. V súčasnosti sme jednou z najstabilnejších a najväčších firiem podnikajúcich v danej oblasti. Veľký dôraz kladieme na kvalitu, bezpečnosť práce a ohľaduplný prístup k životnému prostrediu v súlade s európskymi normami ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 a ISO 50001. Dosiahnuté pracovné výsledky počas existencie firmy a spokojnosť všetkých odberateľov dokazuje, že k zadaným prácam pristupujeme zodpovedne, kvalifikovanie a v neposlednom rade promptne.
ID: 3335673  Dátum zverejnenia: 13.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500