Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Čalúnnik

Á.G.M., spol. s r.o.

Miesto práce
Puškinova 1507/89, Galanta
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiacKonečná výška mzdy bude záležať od zručnosti a šikovnosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu čalúnnik.
Náplňou práce bude čalúnenie postelí – rámov a operadiel – látkou, koženkou alebo pravou kožou v sériovej výrobe podľa stanovených štandardov.

Ponúkame Vám stabilnú a dlhodobú prácu v rodinnej firme, ktorá je na trhu už 25 rokov.
• Jednozmenná prevádzka
• Konkurencieschopná odmena
• Prémie do 25%
• Dochádzkový bonus
• Príspevok na stravovanie
• Ročná/Vianočná odmena
• Malý kolektív do 30 zamestnancov
• Zamestnanecké zľavy na vyrábané produkty
• Možnosť rozvíjať svoje zručnosti a schopnosti v oblasti čalúnenia
nábytku.

Pošlite nám svoj životopis na [email protected]. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov. Výberové konanie prebieha formou osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Čalúnenie, Výroba nábytku

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v odbore čalúnenia je výhodou, ale nie je podmienkou.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť, precíznosť, spoľahlivosť a vzťah k nábytku/čalúneniu.

Á.G.M. s.r.o. je stabilná firma so sídlom v Galante, špecializujúca sa na výrobu čalúnených postelí, ktoré sú určené pre náročný západný trh. Pri našej práci sa riadime hodnotami kvality, presnosti a zodpovednosti. V našom tíme sa snažíme o priateľskú atmosféru, v ktorej radi privítame každého nového zamestnanca. Našim cieľom je pokračovať v rozvoji a poskytovať zákazníkom produkty, ktoré napĺňajú ich očakávania a požiadavky.
Pridajte sa k nám a buďte súčasťou spoločnosti, kde váš prínos a vášeň pre kvalitu sú ocenené!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4716228  Dátum zverejnenia: 1.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac