Hlavný kuchár

A.G.J. s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 67, Most pri Bratislave
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
možný hneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahojte ponúkame pracovnú pozíciu v reštaurácii v Moste pri Bratislave.

Vieme sa dohodnúť aj na vyplácaní po smene alebo aj inak ako Vám to bude vyhovovať. Pracuje sa na Tpp poprípade brigádne.

V kuchyni na jednej smene pracujú Šéfkuchár, hlavný kuchár, kuchár pomocná sila.

Hlavný Kuchár: Príprava alacarte jedál na grille, vydávanie jedál, vedenie pracovníkov na svojej smene, udržiavanie čistoty, sledovanie chodu tovaru. Dodržiavanie stanovenej kvality jedál. Kreativitu a vytváranie nových jedál milo uvítame.
Pracovná doba : 8:00-21:00
Plat - od 130€ - 150€ /deň
V prípade nezdvíhania telefónu prosím zanechať sms alebo mail.

Skúška je platená. Ubytovanie možné tak isto.
Tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

4

Reštaurácia zameraná na moderné jedlá, a klasiku v modernom šate.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Kontakt

Kontaktná osoba: Adrián Gál
Tel.: +421902501636
E-mail: poslať životopis
ID: 4810999  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac