Logo A.F.S. System - IPM, s.r.o.

Autorizovaný / Bezpečnostný technik a Technik požiarnej ochrany (práca vyžaduje aj cestovanie)

A.F.S. System - IPM, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
01.06.2024 / dohodou
1 250 - 2 100 EUR/mesiacVýška nástupného platu je v závislosti od pracovných skúseností, praktických schopností a vedomostí uchádzača a stupňa získanej odbornej spôsobilosti v príslušnej pracovnej oblasti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

a) zodpovednosť za oblasť BOZP a OPP u zmluvných zákazníkov,
b) vykonávanie kontrol dodržiavania bezpečn. predpisov a noriem na pracovisku,
c) navrhovanie opatrení smerujúcich k odstráneniu zistených nedostatkov,
d) vykonávanie pravidelných školení v oblasti BOZP a OPP,
e) tvorba a aktualizácia dokumentácie BOZP a OPP v súlade s právnymi predpismi,
f) šetrenie pracovných úrazov,
g) vykonávanie pravidelných preventívnych protipožiarnych prehliadok,
h) komunikácia s kontrolnými orgánmi na úseku OPP a BOZP

Práca sa vykonáva na pracovisku v sídle spoločnosti v Banskej Bystrici a formou pracovných ciest u zmluvných klientov v rámci územia stredného a západného Slovenska.

• polročné a ročné odmeny
• možnosť kariérneho rastu, zabezpečenie profesijného rozvoja
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie - III. pilier od 1,5% - 2,5% z hrubej mzdy
• vernostná odmena
• príspevok na ubytovanie
• príspevok na dopravu do zamestnania podľa vzdialenosti od bydliska

Informácie o výberovom konaní

Oslovení budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické - výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
CorelDRAW - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienkou je, aby uchádzač o zamestnanie bol držiteľom:
a) osvedčenia autorizovaného bezpečnostné technika/bezpečnostného technika,
b) osvedčenia technika požiarnej ochrany,
c) vodičského preukazu "B",
d) osvedčenia technika civilnej ochrany - výhodou
Komunikatívnosť, profesionálne vystupovanie, flexibilita, spoľahlivosť, lojálnosť, samostatnosť pri riešení úloh.

Naša obchodná spoločnosť sa zaoberá poskytovaním komplexných služieb a poradenstva, výchovou a vzdelávaním v oblasti BOZP, OPP, PZS a CO dodávateľským spôsobom v rámci územia celej SR.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Martin Adamec
Tel.: 0905 227 279
E-mail: poslať životopis
ID: 4828793  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac