Obchodník na burze s elektrickou energiou (angličtina + ruština)

A.En. Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Dúbravca, Martin-Košúty
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• nákup a predaj elektrickej energie prostredníctvom burzy,
• uzatváranie denných (spot) a dlhodobých (term) kontraktov
• analýza cenového vývoja energií,
• sledovanie cien ropy, plynu, emisií,
• analýza vplyvov na cenu energií,
• zadávanie obchodných prípadov do systémov,
• príprava obchodných podkladov,
• podpora realizácie projektov v energetike,
• vyhľadávanie nových obchodných partnerov,
• sledovanie a analýza nových potenciálnych trhov pre obchodovanie s elektrickou energiou

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

fix 1.100 brutto + variabilná zložka odmeny 30% (výsledná mzda závisí od predchádzajúcich skúseností kandidáta)

• Motivujúci systém finančného ohodnotenia (fix + variabilná zložka odmeny),
• Firemné akcie, teambuildingy,
• Účasť na konferenciách,
• Príležitosť kariérne rásť a neustále sa učiť nové veci

V prípade záujmu nám neváhajte zaslať Vaše aktuálne CV v slovenskom, alebo anglickom jazyku na e-mail: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.9.2019 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodné, ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Min. SŠ vzdelanie s maturitou, VŠ výhodou,
• Znalosť ruského a anglického jazyka min. na úrovni B2,
• Schopnosť rýchlo sa rozhodovať,
• Logické myslenie, výborné komunikačné zručnosti,
• Vodičský preukaz sk. B – aktívny šofér,
• Ochota cestovať do rusky hovoriacich krajín,
• Pokročilá znalosť balíka MS Office,
• Predchádzajúca skúsenosť v oblasti energetiky veľkou výhodou.

Spoločnosť A.En.Slovensko, s.r.o. bola založená za účelom obchodovania s elektrinou na slovenskom trhu. Obdržaním licencie od Úradu pre reguláciu sieťových odvetví spoločnosť získala prístup na vnútorný trh s elektrickou energiou, ktorý bude dopomáhať optimalizovať portfólio energetických produktov pre materskú spoločnosť. Ďaľšie aktivity spoločnosti smerujú k elektro mobilite a energy storage technológiám. Súčasťou skupiny sú firmy: Probugas, a.s., ECOEN Slovakia, a.s., Teplico, s.r.o.
www.a-en.com

Dúbravca 5
036 01 Martin

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Denisa Kinčeková
Tel.: +421918845560
E-mail: poslať životopis
ID: 1252932   Dátum zverejnenia: 15.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   fix 1.100 brutto + variabilná zložka odmeny 30% (výsledná mzda závisí od predchádzajúcich skúseností kandidáta)