Zdravotnícky asistent/ sestra v čeľustno-ortopedickej ambulancii

a-dent s.r.o

Miesto práce
Poliklinika Družba, Starohájska, Trnava
Termín nástupu
01.08.2018
základný plat v skúšobnej dobe - 627 eur brutto, po skúšobnej dobe zvýšenie platu podľa dosiahnutých dovedností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Asistencia lekárovi
- Samostatná práca s pacientom – vysvetlenie čistenia zubov, poučenie o nosení aparátu, priväzovanie a odväzovanie ligatúr, nácvik nosenia medzičeľustných gumičiek...
- Dezinfekcia a sterilizácia – zaistenie dezinfekcie kresiel, sterilizácia nástrojov,
- Doplňovanie a objednávanie materiálu
- Práca s pokladňou
- Práca s pc – zapisovanie do programu, vykazovanie výkonov, odpovedanie na maily
- Objednávanie pacientov a vybavovanie telefonátov

- Práca v ústretovom a dynamickom kolektíve
- Možnosť práce v nadštandardnej ambulancii
- Moderné a špičkové vybavenie
- Zaujímavé prípady
- Zaučovanie pod dohľadom
- Interné a externé vzdelávanie
- Systém motivačného finančného ohodnotenia
- Dlhodobá pracovná istota
- Firemné akcie a benefity

V prípade záujmu prosím pošlete životopis na [email protected].
Prvé kolo výberového konania bude formou dotazníku zaslaného na e-mail. Vybraný uchádzači budú pozvaný do druhého kola výberového konania konaného v ambulancii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Aktívny prístup
- Komunikatívnosť
- Manuálnu zručnosť
- Samostatnosť
- Počítačovú gramotnosť
- Časovú flexibilitu
- Vzdelanie v zdravotníckom odbore (zdravotná sestra/ zdravotný brat, zdravotnícky asistent/ka, zubný technik/ technička, dentály hygienik/ hygienička, zubný preventista/ preventistka)

Príjemné pracovné prostredie a milý kolektív a-dent s.r.o sú pre nás veľmi dôležité. Našou snahou je vytvoriť dobrý kolektív založený na vzájomnej dobrej komunikácii a spolupráci a tak zaistiť i príjemné a ústretové prostredie pre pacientov, kde sa budú radi vracať.
Poskytujeme pre našich pacientov špičkové zubné ošetrenie pomocou najnovších postupov a technológií.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3429263  Dátum zverejnenia: 23.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat v skúšobnej dobe - 627 eur brutto, po skúšobnej dobe zvýšenie platu podľa dosiahnutých dovedností