Náborový pracovník personálu s medicínskym vzdelaním na prácu vo Švajčiarsku

A Casa Personal GmbH

Miesto práce
Baarerstrasse 137, 6302 Zug, Švajčiarsko
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kvalifikovaných opatrovateľov a opatrovateľky na prácu na polovičný alebo plný úväzok v domovoch sociálnych služieb, na klinikách a na ambulantné opatrovanie.

Vaše úlohy na pozícii náborového pracovníka by boli nasledovné:

• Pravidelná inzercia a vyhľadávanie personálu s ukončeným zdravotníckym vzdelaním (zdravotné sestry s magisterským titulom/opatrovatelia atď.)
• Návšteva a nábor v školách a nemocniciach
• Práca so žiadosťami uchádzačov a prvotný výber vhodných kandidátov
• Príprava materiálov na preverenie schopností uchádzača v súlade s požiadavkami švajčiarskeho Červeného kríža

Zaujali sme vás? Pošlite nám svoju žiadosť v nemeckom jazyku (s fotografiou) e-mailom na: [email protected]

Tešíme sa na stretnutie s vami.

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte Claudia Weisenburger, konateľku, na tel.: +41 41 726 18 10.

Čo ponúkame
• flexibilný pracovný čas
• paušálnu odmenu za každého získaného pracovníka
• preplatenie nákladov
• naše know-how

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý

Koho hľadáme
• človeka s otvorenou a priateľskou povahou, ktorý má rad kontakt a prácu s ľuďmi
• flexibilnú a vnímavú osobnosť
• človeka s motiváciou, ktorý je schopný pracovať samostatne
• vyžadujeme dobrú znalosť nemeckého jazyka slovom i písmom
• reprezentatívne vystupovanie

Stellenvermittlung im Gesundheitswesen

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3105780  Dátum zverejnenia: 18.6.2017