Reagujte bez životopisu

Odborný predajca a obochodník, tvorca ponúk a prípadne aj projektov, v Šamoríne - Čilistove

A.B.I.E.S. s.r.o.

Miesto práce
Šamorín-Čilistov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 500 EUR/mesiacOdmeny a bonusy za úspešné spracovanie väčších objednávok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- priamy predaj zákazníkom záhradníctva
- práca s registračnou pokladňou

- poradenstvo zákazníkom osobne, telefonicky a mailom
- tvorba cenových ponúk a fakturácia
- pomoc s dobierkovou službou
- navrhovanie záhrad, prípadne kúpacích jazierok a biobazénov

práca pre prírodu, v tichom a zdravom prírodnom prostredí

len 14 minút cesty autom z / do Bratislavy Ružinova
nadpriemerné odmeňovanie a istota dlhodobého zamestnania (v prípade výborných pracovných výsledkov)
výrazné zľavy na produkty záhradníctva
2 mesiace plateného voľna v zime pri ochote pracovať každú 2. sobotu

Prosím zašlite nám životopis a krátky motivačný list (stačia 2-3 vety).
Pracovná zmluva bude predbežne na pol roka.
Mesiac pred jej ukončením sa dohodneme, či majú obe strany záujem pokračovať v spolupráci.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou je vzdelanie v odbore biológia alebo príbuznom, alebo záhradníctvo, prípadne záhradná architektúra či krajinná tvorba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook Express - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

odborný predajca, botanik, administratívny pracovník alebo aj dizajnér / projektant záhrad

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, schopnosť načúvať a empaticky reagovať na požiadavky zákazníkov, šéfov aj kolegov, duševná vyrovnanosť a emocionálna stabilita, pracovitosť a zmysluplné využívanie pracovného času, jasné kariérne smerovanie v oblasti biológie, záhradného dizajnu, záhradníctva a / alebo ochrany prírody je výhodou, finančná gramotnosť a stabilita

Záhradníctvo s pestovaním drevín a trvaliek, priamym predajom a dobierkovou službou.
Tvorba a realizácia záhrad, kúpacích jazierok a biobazénov
Výsadby vo verejnom sektore
Zameranie na obnoviteľné zdroje a zdravý život v prírodnom prostredí.
Pozrite si prosím naše práce na www.dreviny.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4270507  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac