Reagujte bez životopisu

Príjmový technik

A-Auto, s.r.o.

Miesto práce
Kvačalova, Žilina-Závodie
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 3 000 EUR/mesiac13. 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem vozidiel do servisu, analýza problému pri poruche,objednávanie náhradných dielov, riešenie reklamácií, riešenie poistných udalostí, preberanie náhradných dielov, výdaj náhradných dielov, riešenie problémov pri opravách, riešenie poistných udalostí, komunikácia s importérom ohľadom servisu.

  • Pracovný pomer na dobu neurčitú, čo znamená istotu zamestnania na dlhší čas.
  • Možnosť získavať skúsenosti v oblasti príjmového manažmentu a plánovania.
  • Možnosť profesionálneho a osobnostného rastu prostredníctvom interných a externých školení.
  • Odmeňovanie od výkonu, 13. a 14. plat

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

  • Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • Technické znalosti v oblasti automobilov
  • Komunikačné a organizačné schopnosti
  • Schopnosť riešiť problémy

Predaj a servis motorových vozidiel značky SUZUKI

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4805293  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac