Zubná ambulancia v Nitre hľadá stomatológa

A&A TOP s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
1500-3000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plne vybavená stomatologická ambulancia s rontgenom v Nitre
hľadá stomatológa na plný alebo polovičný úväzok. Na prácu hlavne v popoludňajších a večerných hodinách so zameraním na ošetrovanie urgentných stavov. S nástupom Január - Február 2018. Pre ďalšie informácie napíšte na +421915786829. CV prosím pošlite na kollova@endoclinic.sk.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stomatológ

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Plne vybavená stomatologická ambulancia s rontgenom v Nitre. Práca hlavne v popoludňajších a večerných hodinách so zameraním na ošetrovanie urgentných stavov.

Adresa spoločnosti

AA TOP s.r.o.
ID: 3239861   Dátum zverejnenia: 12.11.2017