Upratovač/ka

91 s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Druhá polovica mesiaca máj
3,5 - 6,5 EUR/hod.Zákonné príplatky + dochádzkový bonus do výšky 80,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čistenie a upratovanie výrobných hál, kancelárskych priestorov, sociálnych zariadení, spoločných priestorov. Udržiavanie čistoty a poriadku v pridelenom priestore alebo objekte.
Práca v trojzmennej prevádzke

Dochádzkový bonus až do výšky 80,- EUR

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Všetky potrebné informácie Vám budú poskytnuté na pracovnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Manuálna zručnosť
Zodpovednosť a spoľahlivosť
Zmysel pre detail a poriadok
Dochvílnosť
Samostatnosť
Flexibilita

91 s.r.o. s pôsobnosťou v Bratislave, Košiciach a Nitre poskytuje služby v oblasti zamestnávania pre záujemcov o zamestnanie a súčasne aj pre zamestnávateľov, ktorí hľadajú kvalifikovanú pracovnú silu pre oblasť svojho podnikania.

O spracúvaní osobných údajov sa dozviete viac na https://www.91agency.sk/ochrana-osobnych-udajov/.

www.91agency.sk
ID: 4073137  Dátum zverejnenia: 3.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3,5 EUR/hod.