Kontraktor zakázok -elekrtomontážne práce -Nemecký trh

8F s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 4 000 EUR/mesiacZamestnávateľ poskytuje prémie a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pozície : 8F sro je spoločnosť zasterešujúca energických a vysoko talentovaných personalistov a pracovníkov - prevažne živnostníkov a spoločnosti s.r.o.
Pre našu spoločnosť hľadáme špecialistu pre oblasť automotive,energetiky,elektromontážnych prác,fotovoltaiky,demontáže a montáže výrobných liniek,údržby,nových inštalácii bytových a obchodných priestorov.
Kontraktor zakázok vie rozoznať potreby B2 zákazníka,orientuje sa v energetickom priemysle,orientuje sa v pomenovaní požadovanej kvalifikácie, úzko spolupracuje s pracovníkmi - personalistami a vedením spoločnosti aby pomohol naplniť obchodné ciele spoločnosti.
Profesné znalosti a ovládanie problematiky kontraktora zákazok sú kľúčovou podmienkou k výkonu práce na danej pozícii .
Ak chcete byť úspešní v tejto úlohe, využijete svoje znalosti v online mediálnych a analytických zručnostíi.

Od uchádzača očakávame a poskytujeme úplnu samostatnosť v jednaní a úplnú samostatnosť vo vlastnej kreativite .Uchádzač disponuje príkladnými zručnosťami v oblasti komunikácie.
Náš nový kolega má vysokú mieru priebojnosti, komunikatívnosti a spoľahlivosti, jasne a rýchlo pochopí záujmy B2 zákazníka a dohodnete s B2 zákazníkom umiestnenie našich kandidátov.
Náplňou Vašej práce bude tiež predvýber záujemcov o pracovnú pozíciu, zostavovanie pracovných teamov,zabezpečenie ubytovania ,komunikácia s umiestnenými pracovníkmi, príprava podkladov pre fakturáciu,kontrola úhrad.

Ponúkame:
- Úzku spolupracácu s vedením spoločnosti s cieľom dosahovať obchodné ciele a budovať silné zázemie spoločnosti.
- Samostatnú prácu pri komunikácii s B2 partnermi.

Odmeny a príplatky na konci roka - pri dosiahnutí stanoveného cieľa spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Našimi klientami sú stavebné , výrobné,energetické, automobilové, montážne spoločnosti pôsobiace na Nemeckom trhu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Personalista, manager,riaditeľ

Počet rokov praxe

2

Priebojnosť,vynikajúce komunikačné schopnosti,kreativita , motivácia "ťah na bránku".
Preukázateľná prax a záznamy o práci na podobnej /rovnakej pozícii .

8 F s. r. o. je rýchlo rastúca stavebná, personálna a spoločnosť, ktorá si v krátkom čase získala dôveru uchádzačov o prácu v širokom spektre odvetví.
Uchádzači o prácu u nás nájdu uplatnenie prevažne v zahraničí.
Zameriavame sa na obsadenie pracovných pozícií v Nemecku a Holandsku.
Naše pracovné ponuky pravidelne dopĺňame a aktualizujeme.
Uvítame spoluprácu s firmami / s.r.o. /alebo živnostníkmi zamestnávajúcimi fyzické osoby alebo spolupracujúcimi so SZČO.
Ak ste záujemca o prácu ktorá nie je zverejnená, dotazujte sa telefonicky alebo emailom.
ID: 3945607  Dátum zverejnenia: 31.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac