Administratívny pracovník / referent / Asistent / Klientský pracovník

7 Sense, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj, Prešov (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700,- EUR/mesačne a ďalšie odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie administratívnych úloh podľa pokynov nadriadeného
- príprava podkladov pre meetingy a rokovania vedenia spoločnosti
- príprava podkladov pre rokovania so zákazníkmi a dodávateľmi
- telefonická a e-mailová komunikácia so zákazníkmi
- organizovanie stretnutí, porád a videokonferencií
- reporting zo stretnutí, mailovej a telefonickej komunikácie a videokonferencií
- vyhľadávanie informácií a kontaktov
- vedenie firemnej agendy v informačnom systéme spoločnosti
- organizovanie zahraničných služobných ciest
- správa sociálnych sietí spoločnosti (príspevky na FB)
- písanie blogov na web

- pružný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

Súhlas kandidáta so spracovaním osobných údajov

Touto reakciou na pracovnú ponuku udeľujem spoločnosti 7 Sense, s.r.o., so sídlom Zámocká 3, 811 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 36 589 667, spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka číslo 121966/B (ďalej len “7 Sense“) súhlas so spracúvaním všetkých mojich osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov poskytnutých 7 Sense, na účely realizácie výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo akúkoľvek inú relevantnú pracovnú pozíciu v budúcnosti. Rovnako súhlasím so spracúvaním údajov spojených s mojou fyzickou identitou, v prípade, že je súčasťou poskytnutých údajov aj moja fotografia. Zároveň vyhlasujem, že všetky poskytnuté údaje, sú správne, pravdivé a aktuálne a súhlasím s ich poskytnutím a sprístupnením tretej strane, najmä ostatným organizačným zložkám spoločnosti 7 Sense a klientom 7 Sense, v medziach sledovaného účelu, t.j. realizácie výberového konania na pracovnú pozíciu. Tento súhlas udeľujem až do jeho písomného odvolania na základe mojej vlastnoručne podpísanej žiadosti doručenej do 7 Sense.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika a manažment alebo IT výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- formálne vystupovanie
- ochota učiť sa novým technológiám
- odolnosť voči stresu
- vysoké pracovné nasadenie
- zodpovednosť za zverené úlohy
- orientácia na výkon a cieľ
- analytické myslenie
- precíznosť, pedantnosť a presnosť
- flexibilita
- kreativita
- organizačné schopnosti
- aktívny časový manažment
- spoľahlivosť
- dôveryhodnosť a serióznosť

Spoločnosť 7 Sense, s.r.o. - dynamická obchodná a IT konzultačná spoločnosť so zameraním na moderné a inovatívne CRM riešenia a služby. Pre svojich zákazníkov vytvárame hodnotné riešenie na skvelej platforme moderných manažérskych nástrojov na zlepšenie efektivity práce a riadenia pracovných procesov.

Chceš sa stať aktívnou súčasťou tímu, ktorý nasadzuje novú generáciu globálne uznávaného CRM systému na projektoch v lokálnom aj medzinárodnom prostredí?

Si inovatívny/a, baví ťa pracovať s ľuďmi a máš chuť intenzívne sa vzdelávať a učiť nové veci? Zaujímajú ťa trendy vo svete informačných technológií a efektívneho moderného podnikania? Si šikovný/á, rýchly/a, máš dobré nápady, si orientovaný/á na výsledok a vieš doťahovať veci do konca?

Ak máš rád/rada veľké výzvy, veľkú chuť na sebarealizáciu, si ambiciózny/a a hladný/a po nových znalostiach a skúsenostiach, možno si práve ten človek, ktorého hľadáme. Využi príležitosť a daj nám o sebe vedieť! Tešíme sa na teba!

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3416304  Dátum zverejnenia: 10.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700,- EUR/mesačne a ďalšie odmeny