Odborný predajca / projektový manažér

7 Sense, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí,
- komunikácia s obchodnými partnermi,
- každodenná práca s internou databázou,
- účasť na zákazníckych projektoch,
- príprava prezentácií,
- obchodné stretnutia a prezentačné aktivity,
- aplikačné/produktové a technické konzultácie,
- analýza a návrh zákazníckych riešení,
- implementácia zákazníckych riešení,
- príprava zákazníckej dokumentácie,
- školenie koncových užívateľov,
- spolupráca s ostatnými oddeleniami (marketing, technické odd.),
- zdieľanie znalostí s ostatnými členmi tímu,
- poskytovanie technickej podpory na užívateľskej úrovni koncovým užívateľom,
- práca na viacerých úlohách naraz.

- dynamický odborný a osobnostný rast (vzdelávanie, odborné školenia a kurzy),
- flexibilná pracovná doba,
- agilný team,
- neformálne a priateľské pracovné prostredie,
- automobil, notebook, mobil,
- atraktívny príjem,
- termín nástupu dohodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, manažment, technika, IT, telekomunikácie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY:
- vysokoškolské, vyššie odborné alebo stredoškolské vzdelanie s maturitou orientované na ekonomiku a manažment podniku, príp. techniku, IT, telekomunikácie,
- komunikatívnosť, flexibilita, profesionálne jednanie a vystupovanie,
- analytické a procesné myslenie,
- proaktívny a iniciatívny prístup k práci, nápaditosť a kreativita (realizácia vlastných myšlienok),
- systematický prístup, dynamika, ambícia a orientácia na cieľ a zákazníka,
- organizačný talent, schopný stanoviť si priority, nachádzať riešenia a pracovať aj pod tlakom,
- predvídavosť,
- schopnosť rýchlej implementácie riešení,
- zodpovednosť a spoľahlivosť,
- ochota vzdelávať a učiť sa nové veci, rozvíjať svoje odborné znalosti v každom smere,
- schopnosť pracovať v tíme,
- silné zázemie a skúsenosti z oblasti analýzy dát výhodou,
- aktívny záujem a všeobecný prehľad v oblasti moderných informačných technológií výhodou.

ZRUČNOSTI:
- aktívna znalosť anglického jazyka, ruský jazyk výhodou,
- interpersonálne a komunikačné zručnosti (písomné aj verbálne, individuálne aj tímové),
- organizačné, prezentačné a vyjednávacie schopnosti,
- schopnosť samostatného riadenia úloh,
- veľmi dobré analytické zručnosti,
- schopnosť aplikovať zanalyzované dáta v širších súvislostiach,
- kreatívne riešenie problémov s dôrazom na maximálnu efektivitu a napredovanie spoločnosti,
- aktívne skúsenosti so sociálnymi médiami s porozumením ich účelu,
- skúsenosť s prácou v CRM výhodou.

Spoločnosť 7 Sense, s.r.o. - dynamická obchodná a IT konzultačná spoločnosť so zameraním na moderné a inovatívne CRM riešenia a služby. Pre svojich zákazníkov vytvárame hodnotné riešenie na skvelej platforme moderných manažérskych nástrojov na zlepšenie efektivity práce a riadenia pracovných procesov.

Chceš sa stať aktívnou súčasťou tímu, ktorý nasadzuje novú generáciu globálne uznávaného CRM systému na projektoch v lokálnom aj medzinárodnom prostredí?

Si inovatívny/a, baví ťa pracovať s ľuďmi a máš chuť intenzívne sa vzdelávať a učiť nové veci? Zaujímajú ťa trendy vo svete informačných technológií a efektívneho moderného podnikania? Si šikovný/á, rýchly/a, máš dobré nápady, si orientovaný/á na výsledok a vieš doťahovať veci do konca?

Ak máš rád/rada veľké výzvy, veľkú chuť na sebarealizáciu, si ambiciózny/a a hladný/a po nových znalostiach a skúsenostiach, možno si práve ten človek, ktorého hľadáme. Využi príležitosť a daj nám o sebe vedieť! Tešíme sa na teba!

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3172404  Dátum zverejnenia: 28.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou