Cateringový čašník-čašníčka

5 Star Gastro Catering & Personal

Miesto práce
Slovensko, Austria, Rakúsko, Zahraničie - ostatné
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

5 Star Gastro Catering hľadá čašníkov,čašníčky na Cateringy do Rakúska.Náplň práce: Príprava a obsluha Eventov.Ozvite sa len vtedy keď viete po nemecky,a viete robiť čašnickú robotu!Veľmi dobré platobné podmienky!Keď niekto má záujem,poprosim vás ozvite sa na 0904 369 641,alebo na mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

3

Realizujeme a organizujeme :
Svadby,Rodinné oslavy,Párty podľa želania,Firemné oslavy
Profesionálny Partner pre Hotelov a Catering Firiem: Príprava a obsluha Eventov

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3173111  Dátum zverejnenia: 29.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohoda