Realitný/ finančný poradca

4Value s.r.o.

Miesto práce
RETRO Shopping Gallery, Nevädzová, Ružinov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
provízny systém odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sprostredkovanie predaja/ prenájmu nehnuteľnosti aj ich financovania
- obhliadky nehnuteľností
- komunikácia s klientmi a členmi tímu pri nastavovaní riešení pre klienta a dojednávanie obchodných podmienok
- vzdelávanie sa v oblasti obchodu, realitnej činnosti a finančného poradenstva
- flexibilný pracovný čas
- možnosť osobnostného rastu a vedenia tímu

- Žiadne poplatky (kancelária, inzercia, webová stránka, podpora predaja, vzdelávanie)
- Žiadne administratívné úkony spojené s náborom a predajom nehnuteľnosti vrátane celého zmluvného servisu ako aj katastra - Vy máte čas na venovanie sa klientom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, samostatnosť, férovosť

Spoločnosť sa zameriava na poradenstvo a sprostredkovanie pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností. Spoločnosť sa zároveň špecializuje na poskytovanie finančných služieb v oblasti hypoték, poistnia a finančného plánovania.
Žijeme hodnotami, radi sa rozprávame a vnímame čo nám klienti hovoria, našou samozrejmosťou je férovosť a neustála práca s každým členom tímu.
ID: 3787654  Dátum zverejnenia: 15.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: provízny systém odmeňovania