Hlavný stavbyvedúci / Stavbyvedúci / Asistent stavbyvedúceho

4M Group Slovakia s. r. o.

Miesto práce
U. S. Steel Košice, s.r.o., Šaca
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 400 EUR/mesiacpodľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​- koordinácia a riadenie stavebnej činnosti podľa projektovej a rozpočtovej dokumentácie

​- spracovanie súpisov vykonaných prác
​- vedenie stavebného denníka a i. stavebnej dokumentácie
​- kontrola dodržiavania technologických postupov, harmonogramu prác, BOZP a PO
​- organizácia prác, riadenie podriadených pracovníkov
​- komunikácia s projektantmi, dodávateľmi, investorom

- zodpovednosť za riadenie a koordinovanie činností na zverených stavbách

- zabezpečenie kompletného stavebného dozoru na stavenisku

- prerozdeľovanie kompetencií podriadeným zamestnancom a stavebným majstrom

- koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálov

- realizovanie stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite

- zodpovednosť za včasné dodanie a objednanie tovaru a stavebného materiálu

- kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality

- príprava podkladov a dokumentácie na zapojenie do tendrov a takisto na fakturáciu za vykonané práce

- čítanie výkresovej dokumentácie

- priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavania termínov

- pracovné oblečenie, kompletné pracovné pomôcky a vybavenie

- motivujúce finančné ohodnotenie podľa skúseností, odmeňovací systém​

- práca v stabilnej spoločnosti

- práca v zohratom pracovnom kolektíve

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2024 (ostáva ešte 103 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

stavebné, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Osvedčenie na činnosť stavbyvedúci - pozemné stavby, SKSI = sa nevyžaduje

​• skúsenosť s riadením ľudí na stavbe

​• ovládanie výkresovej dokumentácie
​• skúsenosť s realizáciou stavieb
​• skúsenosť s vedením pracovného denníku
​• prirodzená schopnosť riadenia ľudí a motivácie k dosahovaniu požadovaných výsledkov
​• samostatnosť
​• flexibilita
​• zodpovednosť
• technické myslenie

Společnost SIGMA DIZ spol. s r.o. se specializuje na inženýrskou činnost a komplexní dodávky investičních celků v oboru čerpací techniky se zaměřením na aplikace pro teplárenství, klasickou a jadernou energetiku. Dodávky napájecích, podávacích, cirkulačních a chladících čerpacích stanic pro elektrárenské a teplárenské bloky do 1000 MW s aplikací středně těžkých, těžkých a unikátních čerpadel z produkce společnosti SIGMA GROUP a.s., představují základ podnikatelských aktivit společnosti.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Segíň
Tel.: +421903413467
E-mail: poslať životopis
ID: 4824229  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac