Likvidátor (poistných udalostí) a administratíva - zaujímavá práca na TPP

4Life Direct Insurance Services s.r.o.

Miesto práce
Dunajská, 811 01 Bratislava
Termín nástupu
1.9.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš vykonávať samostatnú a zodpovednú prácu v prosperujúcej firme, ktorá Ti umožní využiť svoj talent a potenciál? Máš analytické myslenie, skúsenosť s administratívnou prácou? Dokážeš sa ľahko učiť a baví Ťa to? Tak si ten/tá koho hľadáme!

Do nášho tímu hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý sa dokáže orientovať tabuľkách a číslach. Potrebovať bude systematický prístup k práci a odvahu ujať sa zodpovednej funkcie.

Ako to na tejto pozícii vyzerá?

Gro sú poistné udalosti. Na tejto pozícií podľa vnútorných štandardov a všeobecných poistných podmienok rozhodujeme o tom, či má klient nárok na poistné plnenie alebo nie. Prečítame lekárske správy, zadávame informácie do systému, pátrame v poistných podmienkach, vyplácame poistné plnenie a píšeme o tom klientom dopisy. Občas musíme poistné plnenie zamietnuť, ale žiadny strach. 96% nahlásených poistných udalostí riešime v prospech klienta.

Staráme sa aj o financie. Každá platba musí byť poriadne spárovaná a priradená k správnemu klientovi a v správnej zmluve. Naopak keď nám dorazia peniaze na ktoré nemáme nárok, musíme ich vrátiť majiteľovi.

Spravujeme poštu. Síce je v kalendári rok 2022, ale mnoho vecí sa aj dnes rieši dopismi. Tie vytvárame a posielame, alebo naopak prijímame od našich klientov. Všetko musí byť zaznamenané, aby sme vedeli čo sme komu poslali a naopak čo sme dostali. V čase dovoleniek nám občas príde aj pohľadnica od kolegov .

A potom je tu množstvo menších úloh, ktoré súvisia s chodom kancelárie. O tie sa všetci delíme. Momentálne sme v bratislavskej kancelárii traja. Naše hlavné sídlo je v Prahe, kde máme viac kolegov, ktorí nám so všetkým radi pomôžu a poradia.

Zaujalo ťa to? Tak rýchlo kukni čo by náš vysnívaný kolega/kolegyňa mal/a mať a rovno sa prihlás.

Napriek tomu, že táto práca je sama odmenou (irony alert), tak za ňu okrem dobrého pocitu aj niečo dostaneš.

TPPčko s klasickou pracovnou dobou 8-16.30 h, voľné víkendy aj sviatky.
Kanceláriu v centre Bratislavy (no skôr teda stôl v kancelárii).
Taká tá klasika: príspevok na stravovanie, multisport alebo poukážky na voľný čas, sickdays, postupné navyšovanie dovolenky, po čase možnosť aj homeofficu.

Niečo také naše: životko alebo úrazovku zadarmo, narodeninová deň voľna (častejšie využívaný ako POnarodeninový deň voľna , ovocné dni, teambuildingy a vianočný večierok v Prahe.
A samozrejme máme kamarátske podporujúce prostredie, super šéfa, boží HR oddelenie.

Mohol by som sem napísať ešte hromadu výhod, ale stále to budú len písmenká na internete. Pošli nám životopis, kukneme sa na neho a dohodneme osobné stretnutie, nech sa spoznáme naživo a ty si overíš že nekecám.

Budeme sa tešiť.

Maroš

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Potrebujeme aby si mal maturitu – je to požiadavka NBS (Národná banka Slovenska) a s tou sa hádať naozaj nechceme .
Nejaká skúsenosť s administratívnou prácou je veľkou výhodou. Znie to jednoducho, ale hrabať sa hodiny v dokumentoch je taktiež náročné.
How are you? – vedenie spoločnosti, a taktiež ľudia od poistiteľa s nami komunikujú anglicky, preto ju musíš vedieť aj ty. Nemusíš zrovna čítať Shakespeara v originále, ale vyjadriť a porozumieť tomu čo robíme budeš musieť. Kebyže na calle hovoríš celu dobu len „eeeehhhmm“ a po ňom nevieš čo máš robiť, bol by to problém.
A to je všetko! Teda keď k tomu všetkému budeš mať ešte veselú osobnosť a zájdeš s nami občas na pivko, budeš splnený sen.

Spoločnosť 4Life Direct pôsobí na globálnom trhu viac ako 25 rokov, pričom sa spoločnosť do európskych krajín etablovala v roku 2009. V súčasnosti 4Life Direct prevádzkuje svoje pobočky v rámci Európy v Poľsku, Maďarsku, Česku, Slovensku a vo Veľkej Británii.
Staňte sa súčasťou mladej spoločnosti, ktorá sa zameriava na inovatívne produkty v oblasti poisťovníctva, uvádza na trh širokú škálu finančných produktov, vďaka čomu sa stáva novátorom v tomto segmente, vrátane slovenského trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4388940  Dátum zverejnenia: 27.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac